Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Letnji prelazni rok

Ići dole 
+18
Dinko
NUFC96
Srki
aleksandar.sefer
Toon Army MKD
Toon4life
Alan Smith17
mare90
Thug
pirLe
moody
NewBoy
Admin-Roby
Pedja
m.c.t.
Savic
spira
RIOT
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyPon 21 Maj 2012 - 19:45

ako zadrzimo Cabaye i Tiotea, i pritom ode Gutrhie a dodje Mulumbu...mislim da smo se znatno pojacali u sredini terena.Mada nebi imao nista protiv Tiote da ode...ko najvise pravi nepotrebne faulove? ko je iz utakmice u utakmicu na ivici crvenog kartona? ko uvek doda netacno? Stigne li 20-25 miliona funti ponuda,pa ja cu se upisati od smeha!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyPon 21 Maj 2012 - 21:46

daj robi bre, nemoj biti dete...tiote je kvario protivnicku igru...nista drugo nije njegov posao! a to radi fenomenalno...gatuzo, maskerano su taj tip, cambijaso, lass diara, de jong, song, svaki tim ima kvarisu, ne mozes bez njega! i nemoj da tu kao stalno lose, tacno se videlo dok je bio na kupu nacija koliko je falio...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyUto 22 Maj 2012 - 13:35

Igrac kao sto je Tiote upravo tako i treba i mora da igra. Mozda tu i tamo pretera sa ponekim faulom ali to je daleko bolje od neke pizde koja ce da bude mekana da ne bi popasla zuti ili crveni.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyUto 22 Maj 2012 - 17:02

Sa nufc.com:

The conclusion of the French domestic league seasons over the weekend may now signal the start of several transfer deals involving Newcastle - with the added complication of international call-ups to contend with.

A 2-1 win for Montpellier at Auxerre was enough to confirm them as First Division champions, with Mapou Yanga-Mbiwa making his 34th league appearance of the season. The 23 year-old defender has missed only eight games in three seasons since his side were promoted.

The match wasn't without incident, with disgruntled home fans causing two separate stoppages after throwing flares, toilet rolls and tennis balls on to the pitch.

Montpellier captain Yanga-Mbiwa then collected the championship trophy at a street party on Monday night, as speculation over his future intensifies and a move to England looks likely. And despite the lack of a Champions League place next season, Newcastle remain strongly placed in ongoing negotiations with the player.

Lille meanwhile ended their season with a third place finish after a 4-1 home victory over Nancy, although Matheiu Debuchy didn't feature due to suspension.

The 26 year-old defender has been strongly linked with a move to Gallowgate and is a close friend of former Lille team mate Yohan Cabaye. Debuchy joined the rest of his current colleagues on the field at full time on Sunday and appeared to be bidding farewell to the Lille supporters:


Both Debuchy and Yanga-Mbiwa - along with Hatem Ben Arfa and Cabaye - are in the French preliminary squad for Euro 2012 and the clock is ticking to conclude deals before that event gets underway on June 8th.

Les Bleus play the first of their warm-up games against Iceland this coming Sunday before naming their final squad on Tuesday week (May 29th).

In the Second Division meanwhile, it's a case of job done for midfielder Romain Amalfitano, who avoided injury and helped his current side Stade Reims to a second place finish that secures promotion back to the top flight.

The 22 year-old made what is expected to be his final appearance for Reims on Friday evening as they drew 1-1 at home to Lens in their season-closing game. He then joined his colleagues on an open top bus trip round the town on Saturday to celebrate the achievement.

With an agreement in place between Newcastle and the player, it's anticipated that confirmation of his move to SJP will now follow.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptySre 23 Maj 2012 - 8:59

postajemo francuska kolonija! Smile ali boli me tuki za to, ako imamo rezultate! Pardew kopira wengera, i treba, jer taj sistem radi...dovedes za male pare, posle nekoliko sezona prodas za velike, uvek si u prva tri, i opusteno! Nadam se da ce i kod nas biti tako, smucila mi se dosadasnja politika, tipa dovedes izduvane igrace za bruku para i bruku plate i oni nista...ovako mi je sasvim super!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptySre 23 Maj 2012 - 9:08

Ne treba biti mnogo pametan: sa jedne strane imas polusposobnog engleskog junca dok sa druge imas odlicne afrikanere - nazovi Francuze - koji su daleko jeftiniji a igraci samo takvi. Racunica je jasna. Wenger je prvi izvalio foru.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptySre 23 Maj 2012 - 14:57

Sve je to lutrija, secam se da smo se nadmetali za Gervinha i on je zavrsio u Arsenalu kod Wengera i po meni je bio promasaj od transfera. Smatram da ce Wenger opasno pogresiti i sa Podolskim. Neki dobri igraci se jednostavno ne snadju u PL, a ima i jako dobrih engleza samo sto imaju mnogo veci problem sa disciplinom. Ne verujem da bi Rooney nesto uradio od svoje karijere da je ostao u Evertonu, ali uz prave disciplinske mere od strane Fergusona postao je odlican napadac.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptySre 23 Maj 2012 - 16:06

Bice im Podolski dobar, nije on fijuk u glavi. A sto se Fergsona tice, ne dovodi bilo koga. On ozbiljno skenira igrace pre nego sto ih dovede. Citao sam svojevremeno da su tri bivsa agenta SAS-a nekoliko meseci pratila Rija Ferdinanda. Druzio se sa ljubiteljima droge pa je Fergusona zanimalo da li se i ona malo radi. Tako da tesko da njemu zapadaju talenti a dijabole, tesko on takve da dovede. Nije tu nista slucajno. Ne znam iskreno ko od Engleza valja tj za koga dati pare. Cene su im naduvane a znanja limitirana. Mnogo su pametnije investicije kupovati preko bare, dovoditi pa prodavati za veliku lovu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptySre 23 Maj 2012 - 16:32

Barnetta je slobodan od ovog leta, a pored nas za njega se raspituju i Scumsi kao i wigan!?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 9:52

Navodno, Giroud ima klauzulu od 11 miliona evra, što je u rangu maksimuma koji ćemo platiti. Nije slučajno što je Carr zapeo za njega i ne pušta već godinu dana...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 12:05

11 milki... Da li ce debeli dati taj kes?!?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 12:13

Zašto da ne? Platio je više za Cisse-a, za koga je dao 10 miliona funti.

Pogotovo ako uvali Dembu, koji provocira na Twitter-u kako obožava Spurse, ironično se pravdajući da misli na San Antonio Spurs-e. Već mi se polako penje na kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 12:40

pa samo ako ode ba, ali ne verujem onda bi ga doveo, ovako, ne treba nam spic vise, jer su ba i cisse u prvom planu, a ameobi vreba iz senke lol! ni jedan nece doci da sedi na klupi! treba odbranu pojacati, pod hitno! Smile kad ne budemo primali toliko golova bicemo u vrhu! Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 12:47

Nemojte da zaboravite da sledeće sezone igramo u Europa League, i da će politika kluba morati da ide u pravcu ojačavanja svih delova tima, pa ćemo morati da imamo igrače sličnog kvaliteta i na terenu i na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 12:54

jeste, to stoji, ali ipak ovo je newcatle...Smile evo mi dovodimo klince, navodno smo poslali ponudu za 17-godisnjeg veznog igraca hartepool-a
http://www1.skysports.com/football/news/11678/7773221/Trio-leading-race-for-James
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 14:51

Demba Ba fuck off! Pun mi kurac ovog retarda!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 15:33

Au Roby brate. Sta ste svi popizdeli na Dembu? Ne kontam al ajde.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 15:54

robi je na sve popizdeo...tiote, ba, ko je sledeci? jonas? Razz robi brate, popi neko pivo! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 17:01

zasto sam prso?! Zato je govno najvece ,mislim da je placenik,da ga boli uvo za Njukasl,i da mu ovaj klub sluzi samo kao odskocna daska,da dodje do Tottenhema,Arsenala ili tako nesto.....Demba Ba moze malo da nauci od svog zemljaka Cisse-a.....Najvise me nervira Demba Ba u nasoj ekipi....ako mu se ne svidja nek ide,iovako je Graham Carr nasao odlicnu zamenu za njega .
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 20:49

Demba Ba has left his long-term future at Newcastle in doubt by not renegotiating his contract.

The 16-goal striker has a release clause in his current deal that allows clubs to snatch him for £7million.

Newcastle have been unsuccessful in attempts to shore up the problem by getting Ba to accept an improved deal, without the clause.


U drugim vestima:

Valencia, koja je uz Newcastle bila najozbiljniji kandidat za dovođenje Mathieu Debuchy-ja, danas je potpisala ugovor sa João Pereira-om iz Sportinga, 3,6 miliona evra.

Sve je bliži. Kupite ga samo pre Evropskog prvenstva, imam neki osećaj da će Francuzi biti hit turnira, a on je startni desni bek.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 21:03

Admin-Roby ::
zasto sam prso?! Zato je govno najvece ,mislim da je placenik,da ga boli uvo za Njukasl,i da mu ovaj klub sluzi samo kao odskocna daska,da dodje do Tottenhema,Arsenala ili tako nesto.....Demba Ba moze malo da nauci od svog zemljaka Cisse-a.....Najvise me nervira Demba Ba u nasoj ekipi....ako mu se ne svidja nek ide,iovako je Graham Carr nasao odlicnu zamenu za njega .

Placenici su svi. Svi do poslednjeg. Ko sto sam vec rekao - svako ko sutira loptu za pare je placenik. Tacka. Kada budem video da neko radi kao stolar, postar, limar i igra fudbal na profesionalnom nivou a od toga ne dobija ni dinara vec igra iskljucivo zato sto voli taj i taj klub onda cu reci da nije placenik.

Druga stvar je ova. Cisse je odigrao jednu polusezonu odlicno, kao i Demba prvu (dok Cisse nije dosao, onda je stao). Bojim se da kad Cisse zariba ili bude trebao da ode da ce ispasti i on grbav. Fudbaleri su, jebo ih ja, idu tamo gde se nudi vise i to je to.


Poslednji izmenio Srki dana Čet 24 Maj 2012 - 22:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 21:19

Sto se tice Dembe .. jel to znaci bilo tko tko ponudi 7M a on pristane na to on mora ici ?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 22:06

NewBoy ::
Sto se tice Dembe .. jel to znaci bilo tko tko ponudi 7M a on pristane na to on mora ici ?
da, to bas to znaci, bilo koji klub koji ponudi 7m za njega, a on dogovori uslove sa njima, papa demba...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyČet 24 Maj 2012 - 22:40

Nekom metodom su izracunali da je 7M cifra koja sve cini zadovoljnima i zdravo.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 EmptyPet 25 Maj 2012 - 14:51

7 miliona ciste zarade za godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Letnji prelazni rok
Nazad na vrh 
Strana 5 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Januarski prelazni rok-koga bi voleli da vidite u njukaslu?
» Januarski prelazni rok-In and Out
» Zimski prelazni rok
» zimski prelazni rok
» Zimski prelazni rok 2022.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: