Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 VI Turnir fan klubova

Ići dole 
+11
mare90
RIOT
spira
Admin-Roby
Thug
swiperr
Srki
NUFC96
m.c.t.
Pedja
northern rock
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 19:04

Dajte ljudi bre! Jtb ja sam izgubio novcanik sa trecinom plate unutra, pa me ni to nece spreciti da dodjem! Kako smo krenuli na kraju nas nece ni biti!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 22:24

Sad dolazim sa sastanka, pa da javim šta smo se dogovorili. Mi smo u grupi B sa Borusijom, Čelzijem i Cityjem. Turnir počinje u 10.00, znači sat vremena ranije nego pre, i to zbog nas i cityja, jer imamo utakmice poslepodne. Dogovoreno je da iz svake ekipe dodje po jedan predstavnik u 9.00, pošto trebaju da se zaduže mreže i lopte i da se nameste mreže. Na prošlom turniru je neko, navodno, hteo da skine i odnese mreže, žalio se lik iz Ade od koga se uzimaju, zbog čega se sada ovo i radi. Znači jedan od nas treba da dođe na terene do 9.00. Meni je najlakše pošto živim blizu, ali ja treba da pokupim Novosadjane, ne znam do koliko vi dolazite. Ako može neko drugi neka se javi, ako ne smisliću nešto. Ekipu treba da prijavimo do sutra uveče, i da pošaljemo mail sa spiskom svih naših igrača i sa imenom onog ko dolazi u 9.00. Ostatak ekipe treba da dodje do 9.30, mada kapiram da je to rečeno da bi se skupili do 10.00, da ne bi kasnio početak. Ko ima mail Borisov neka mi ga pošalje preko privatne poruke, takođe svi koji dolaze neka mi šalju poruku da napravim spisak i pošaljem ga Borisu. Takođe da ja mogu svima koji dolaze da pošaljem moj mob da budemo u kontaktu, ako treba da se objasni nešto momcima koji nisu iz bg ili već šta. Takođe bitna stvar - kiša! Postoji rezervni termin u slučaju kijameta, to je 27.05. ali će turnir biti odložen samo u slučaju ozbiljne kiše. Znači ako ujutru bude pljuštalo ili padao sneg turnir se odlaže. Sad, malo je zajebano za momke koji putuju, tako da pre nego krenete, eventualno me nazovite da vam kažem jer pada kiša na adi ili ne. To bi bilo to, ako neko ima nešto da pita, kucajte!


Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 22:30

@thugz .

Idemo ja i ti iz NS-a,i mozda spira,ne brini.

@NUFC96

Bice zajebano u grupi,al kada je nama to predstavljalo problem? haha Smile Zovem te kad se probudim,da proverim vreme. Pa nama voz stize (brzi) stize u beograd u pola 10....pa hoces ranije da nadjemo nesto?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 22:39

Pa probajte da nadjete nešto ranije, tad otprilike treba da smo već tamo, a treba nam pola sata da vas pokupim, da ostavite stvari kod mene, presvučete se, da ja ostavim auto i da se spustimo do dole. Na sajtu sam sad pogledao ima neki što stiže u 7.36 na tošin bunar, nema tog što s tiže u lapo 10...ako ja dobro ovo gledam
I za sve važi - ne morate da tražite pekaru za doručak, spremiću ja pitu sa mesom, pa ćemo da klopamo na terenu, ako sam dobro skapirao, mi ne igramo prvu tekmu. I prva gjaba piva je moja! Very Happy

I da nešto su pričali oko pravila po kojima se igra, reče Boris da je poslao mail svima, mada kapiram da nama to i nije tako bitno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 22:48

Mišljenja sam da možemo da prođemo grupu samo da smo malo uigraniji.

Oćete da se nađemo u subotu da šutnemo po koju?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 22:52

u subotu sam pijan ceo dan,tako da u nedelju necu uopste piti. nego,thugz,aj cujemo se da se dogovorimo oko polaska
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 23:40

ako se dobro secam isli smo sa onim u 6 prosli put! Smile taj stize u 8 u bg! fico bre opusti se za to spremanje pite, mozemo mi da jedemo i one pljeskavice sa susamom! Smile robi matori, cucemo se za pozalak Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyČet 10 Maj 2012 - 23:40

Uh kakva grupa! Prvak Nemacke, prvak Engleske i finalista lige sampiona! Very Happy Jel ono bese Manschester City osvojio prosli turnir? Bili smo sa njima u grupi. Sad sam poslao poruku Swipperu da se dogovorimo oko dolaska. Mi mozemo doci oko 9h.

Poslao sam ti email od Borisa. Jedva cekam! alien Samo da kisa ne smori.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 5:15

VI Turnir fan klubova - Page 4 Screenshotat20120511051

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 12:42

Ja bi dosao oko pola 10
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 14:53

ovo je spisak ljudi koji su potvrdili da dolaze -

1. Filip Vuković
2. Robert Urban
3. Ljubomir Važić
4. Srđan Olujić
5. Marko Dobrota
6. Radivoj Badrljica
7. Marko Stojaković
8. Srđan Zerjav
9. Nenad Lukić
10. Petar Spasojević

pošaljite mi u privatnoj poruci ime i prezime, da biste mogli da budete prijavljeni kao igrači, mogli bi i brojeve telefona da mi pošaljete
Ajde pošaljite mi to u sledećih par sati, da bih mogao da pošaljem Borisu mail
Ako sam nekog izostavio, nek se javi!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 19:43

Poslao sam spisak naše ekipe, ko se prijavio, prijavio se. Ako slučajno neko bude hteo da se još javi, šaljite mi mail, pretpostavljam da će moći da se prijavi neko naknadno, mada to ne garantujem
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 20:30

Verovatno samnom dolazi Steva, drugar sa jednog od proslih turnira i jos jedan igrac. U svakom slucaju pojacanja, sto za fudbal sto za cugu Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 20:42

e ja ne idem, radna subota -.-
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPet 11 Maj 2012 - 22:45

Turnir je u nedelju!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 0:01

Srećno!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 1:05

Turnir je odložen.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 1:29

Pa možda i bolje. Da smo došli a krene da pljušti, to bi pokvarilo sve. Objaviće u ponedeljak nov datum, na sastanku u petak je rečeno da je to 27.maj.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 8:54

I bolje sto je odlozeno, na svim vremenskim prognozama najavljuju kisu i veliki pad temperature. Preziveo bih ja sve to, ali one klizave reklame na centru terena ne mogu da podnesem!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 9:48

nema veze,odlozeno je jebi ga.....27 maj - eto prilike Riotu i Spiri da se pridruze crno beloj armiji na turniru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 10:21

cek odlozen je za 27? e onda sutra svi u kladzu! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptySub 12 Maj 2012 - 10:40

Onda 27/05. sve ispocetka - ko ce moci, ko nece moci... Sta da se radi, tako nam je.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyPon 14 Maj 2012 - 20:23

I definitivno - turnir se igra 27. maja
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyUto 22 Maj 2012 - 9:57

Evo da najavim da sam odsutan za 27. Moram za Kikindu...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 EmptyUto 22 Maj 2012 - 10:13

Takođe. Drugar mi slavi diplomski, tako da sam u subotu uveče na vikendici od koje nemam prevoz za BG.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VI Turnir fan klubova
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IV Turnir fan klubova
» 10 turnir fan klubova
» Turnir (sa B92).
» Turnir fan klubova na Adi u Beogradu.
» Formiranje Saveza stranih fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: