Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Wolves

Ići dole 
+12
pirLe
zarkonio
NewBoy
Savic
m.c.t.
Admin-Roby
RIOT
Alan Širer
Pedja
mare90
Srki
Alan Smith17
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 17:30

Aj sad, jurite!!!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 17:55

Što se mene tiče Bena Arfa može slobodno da igra samo za rezerve............
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 17:59

Hatem Bench Arfa.....Kakvi su ovi nasi retardi ! Jujuju.........Jel Demba Ba uopste igrao?!!??!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 18:00

PA JESU LI ONI NORMALNIIIII !???
PA LJUDI SU OD 65 MINUTE PA DO KRAJA NABIJALI LOPTE ISTO DJECURLIJA NAKVAA ! a od 45-65 nismo je ni imali nikako ..
pa 10 puta je ljepsi nogomet igrao wolverhampton u 1. poluvremenu nego mi u drugom .. JEDNOSTAVNO NEVJERUJEM
a onaj mali mazlum TO NEDA LOPTE NI RODENOJ MAMI !
i onaj bijeli glavonja kakve izmjene radi to nije moguce .. posebno kad sam vidio da izvodi Tiotea koji je definitivno bio najbolji bar po meni
STRASNO !
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 18:44

Koji jebeni retardi.Neverovatno.To mozemo samo mi da uradimo.3 boda smo bacili iz ciste gluposti
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 19:05

posle vrlo pametnih dobro isplaniranih izmena naseg velikog trenera pravo je cudo sto nismo osvojili 3 boda!!!posle izjednacenja gol vukova je prosto visio u vazduhu!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 19:12

Sedmo mjesto je nasa realnost i moja velika nada. A jos me nisu ubijedili da su i za to sposobni.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012 - 19:24

Tako sam razocaran da to nemogu opisat ..
Samo pogledajte snimak i vidite sta su radili u drugom poluvremenu (a ni 1. nije bilo bajno) .. kako su bezvoljno igrali kao da su samo
cekali kad ce svirnuti kraj .. bez ikakvog pokusaja da se nesto napravi .. samo nabijanje i nabijanje .. Jedino su Santon i Jonas nesto pokusavali
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012 - 9:56

Razocaran sam kao i svi. Nemamo mi filozofiju igre a ni jasno postavljene ciljeve. Npr Man.Utd ima 12 povredjenih igraca, igraju (tj igrali) na 4 fronta, ali krvnicki ginu do zadnjeg minuta jer im je svaka utakmica u sezoni "biti ili ne biti". Mi smo nekoliko puta ove sezone pokazali u jednom poluvremenu da imamo kvalitet za prvih 4, a onda na poluvremenu kao da im neko kaze "ej pa mi smo ekipa za sredinu tabele, zasto se toliko trudite??", ili neko proda utakmicu na poluvremenu zbog kladionica, ili su igraci krivi jer niko nema realna ocekivanja da mogu biti u ligi sampiona pa u drugom poluvremenu razmisljaju gde da odu uvece na pivo. Ne znam sta je razlog, ali je sigurno u glavama jer u nogama imaju kvalitet.

Cabaye me je posebno razocarao, imao je ocajne suteve, nije ulivao nikakvo poverenje sto se od tako kreativnog igraca ocekuje. Retko kad je Ba dolazio u sansu, dakle sredina zakazala. Ben Arfa mi nije toliko bio los. Trudio se, stvorio je sam sebi 2 odlicne sanse koje su mozda i mogle da budu golovi samo da ima malo vecu minutazu. Pardew opet pravi ocajne izmene. Ameobi kreten faulira nepotrebno golmana koji se zali na povredu i Wolves-i dobijaju nekoliko minuta na kraju.

Poenta je da klub nema velike ambicije i treba da se naviknemo na to i cuvamo zivce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012 - 12:31

Mentoli. Zasmrdelo mi je da ce tako biti kada sam video da smo prestali da igramo. Jebem ih u usta. Lepa prilika bila da se odvojimo malo ali djoka. Slepci. Sada se mozda vidi zasto HBA pusi klupu.

A sto se tice visokog plasmana i kvaliteta za isti - to se i ostvaruje tako sto igras celu utakmicu i svaku utakmicu sa istim kvalitetom i zalaganjem a ne jedno PV strava drugo sranje. To je odlika bezveznih ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012 - 14:00

Već ranije sam rekao da me posebno ne iritira kad gubimo od jakih ekipa, ali kad prosipamo bodove protiv ekipa poput Woverhamptona i to na način kao juče onda je to stvarno za sjesti i plakati. Vidim da niko nije spominjao Willija, ja ću morati, jer dečko ima domete da igra eventualno u nekoj konferencijskoj ligi. Kad smo primili drugi gol lijepo je poslije centaršuta spustio loptu protivničkom igraču kao i više puta do sada i onda počeo da maše rukama i ljuti se, ne znam na koga, jer jedino može da se ljuti na sebe i genijalnog trenera koji ga forsira iz utakmice u utakmicu. Ja bih vala radije ubacio nekog talenta iz juniorske ekipe pa neka se bar čeliči za naredne sezone.
Igra nije bila bog zna kakva ni u prvom poluvremenu, golove smo dali više slučajno nego što su bili plod neke smislene akcije a drugo poluvrijeme je po meni i za preispitati smjenu trenera, jer koliko god mi bili zadovoljni plasmanom na tabeli činjenica je da već odavno nemamo igre, patimo se iz utakmice u utakmicu i prečesto primamo po 4-5 komada. Neozbiljno za ekipu iz premier lige.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012 - 22:09

Sramota i bruka kako smo igrali!!! Pa ovo je necuveno...Ne mogu da svatim da mi nemamo nikakvu igru,nikakvu koncepciju,slaba krila,sporu igru,nijednog kreativca itd...Slabo su odigrali Tiote i Cabaj i to se neverovatno osetilo.Steta sto nismo dobili,jer smo mogli da drzimo korak,ali kad odigras onako jadno i ne zasluzujes da dobijes.Ocekujem mnogo bolje izdanje protiv Sanderlenda i naravno pobedu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyPon 27 Feb 2012 - 0:46

Prosle sezone smo davali 4-5 komada po utakmici,sada primamo 4-5 komada....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyPon 27 Feb 2012 - 21:33

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 4 Mar 2012 - 16:48

Fulham je vodio 2:0 na poluvremenu protiv Wolvesa, a u 84. minuti je 5:0.
Kako to da je Fulham nastavio trpati njihov gol, a mi primili 2 gola?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 4 Mar 2012 - 19:02

Najvjerovatnije zato što Fulham ima trenera koji zna posao za razliku od ovog našeg. Igramo igru bez igre, napadamo stihijski i nadamo se slučajnom golu, a primamo golove zbog kretena u odbrani koji nisu ni za 3.ligu. I tako smo prosuli 4 boda u zadnje dvije utakmice i umjesto da se borimo za 4. ili 5.mjesto sada možemo biti presretni ako ostanemo šesti s obzirom na raspored koji nam slijedi. A ako ćemo biti iskreni i to nam je puna šaka brade s obzirom kako igramo i ko nas vodi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 4 Mar 2012 - 21:17

Nemojte zajebavati. Par losih partija i odmah kataklizma. Situacija je sto se tice stanja na tabeli najbolja u poslednjih 10 godina. Nece biti da je to "stihija" donela. Pardew ovu ekipu trenira malo jace od godinu dana, promenilo se 10 igraca itd itd. Polako, da kostur ekipe odigra jednu bar sezonu zajedno. Nemojmo biti nerealni.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 4 Mar 2012 - 21:27

Srki ::
Nemojte zajebavati. Par losih partija i odmah kataklizma. Situacija je sto se tice stanja na tabeli najbolja u poslednjih 10 godina. Nece biti da je to "stihija" donela. Pardew ovu ekipu trenira malo jace od godinu dana, promenilo se 10 igraca itd itd. Polako, da kostur ekipe odigra jednu bar sezonu zajedno. Nemojmo biti nerealni.

Meni se brate naša igra ne sviđa, ne uživam da gledam tu vrstu igre. Na tabeli smo dobri zbog fantastičnog starta ali od kad se Taylor povrijedi nekako sve krenu na lošije. Koliko smo bodova prosuli protiv ekipa koje su realno lošije od nas, da smo pola od toga osvojili sada bi bili sigurni četvrti. Ali ni čelziju i liverpulu ne cvjetaju ruže, čelzi otpustio trenera. Ja sam stanjem na tabeli zadovoljan ali kao što rekoh nikako mi se ne sviđa igra, puno smo ljepše igrali prošle godine a sada je izgleda sve na Dembama, ako oni prorade dobro je a ako ne onda nema ko dati gol. Stanje u odbrani je posebno haotično, ne može jedna ozbiljna ekipa svakih par utakmica primati po pet komada...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 EmptyNed 4 Mar 2012 - 22:38

Ne pricamo o tome sta se svidja ili ne. To je stvar ukusa. Ali pozicij ana tabeli nije slucajna. Svi pricaju dobar start i to je to. Ok, ako smo dobro stratovali a posle potonuli sto nas nisu prejebali oni sto su lose poceli a dobro igraju u nastavku? Hocu da kazem da nije sve bas izbedaceno kako izgleda posle 1-1 u derbiju ili kiksa protiv Wolvesa. Takodje mislim, ubedjen sam, da ima i udela kladionica u pojedinim rezultatima.
Kako god tu gde smo nismo bili dugo, a jos ima da se igra. Nije nerealno i da skoknemo koje a ni da potonemo za koje mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Wolves   Newcastle vs Wolves - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Wolves
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Wolves - Newcastle
» Newcastle V Wolves 0:2
» WOLVES - NEWCASTLE (1.10.2011)
» Wolves - Newcastle United 1:1
» Wolves - Newcastle 4-0; PL Asia Trophy

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: