Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn v Newcastle

Ići dole 
+9
spira
Toon4life
zarkonio
milan25
Admin-Roby
Srki
m.c.t.
pirLe
NewBoy
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptySre 1 Feb 2012 - 22:56

ami8 ::
I evo nas lagano ni krivih ni duznih na peto mjesto cheers cheers cheers

Haha! Ja stvarno ne znam kako smo dali 2 gola i kako nismo ni jedan primili. Krul za predsednika! Peto mesto je nase! i samo 3 boda manje od Celzija. Smemo li da se nadamo... ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptySre 1 Feb 2012 - 22:57

Obertan rutinski resio kontru. Ima on znanja, samo izgleda ima i diskoteku u glavi. Jebes ga.

Ko sto rece covek, 5. mesto! Ne bih se bas slozio da nam je upalo ni krivma ni duznima. Izdanje nije bilo neko posebno ali 2 gola data i 0 primljena (na gostovanju i to na Eawoodu) je odlican rezultat. Za subotu imamo i Senegalce pa da vidimo!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptySre 1 Feb 2012 - 23:01

Mislim da nam ni Senegalci ne mogu pomoći ako nemamo vezni red.
Ovu utakmicu treba što prije zaboraviti i više nikada je ne spominjati.
Colo je opet pokazao da je gazda.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptySre 1 Feb 2012 - 23:02

Bez Tiote-a,Cabaye-a,Ba,Saylor povredjen...mislim da je od ovakve postave ovo maximum maximuma.Odigrati bez najboljeg strelca i dvojice startera u vezi i pobediti tim koji se grčevito bori da ne ispadne.
Treba izdržati bez Cabaye-a još dve tekme.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 7:40

Hteo sam da kazem da je bitno da se i ovakve utakmice dobijaju-bez igre, bez poseda lopte, ali munes 2 gola i cutis. Mnogi su tako pobedjivali i to je ok. Logicno je da povremeno igra pada. Ali dobro je kad pokupis bodove i sa takvom igrom.

Sad cekamo Villu kod kuce pa da vidimo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 10:37

Lepa pobeda bez dosta igraca iz prve postave. Sto dokazuje da su mogli da pobede i brajton ali eto, nisu hteli. Ok, da zaboravim vise i taj kup, moze se reci da smo imali srece, a oni nisu iskoristili penal (postojao ili ne - imali su ga), svaka cast Krulu na odbrani ali i udarac je bio traljav. Imali su i precku, napadali... sve u svemu sto kaze Srki, pobeda je pobeda. Videcemo kako ce to sve izgledati kad se vrate afrikanci i Cabaye.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 11:07

Ne znam jeste li videli kakve lopte deli Danny Guthrie.....preporodio se.....to vise nije taj Guthrie koga smo pljuvali......
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 11:21

Admin-Roby ::
Ne znam jeste li videli kakve lopte deli Danny Guthrie.....preporodio se.....to vise nije taj Guthrie koga smo pljuvali......

Stvarno je u formi, nemam reči. Prošlih godina nije mogao da se sastavi na terenu, čak ni u Championship-u. Odličan je, ali mu klupa ne gine kada su zdravi Tiote i Cabaye.

Ili možda njegova forma bude opravdanje za njihovu prodaju? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 11:28

koliko vidim srecan sam sto nisam gledao tekmu? super je sto smo pobedili, bez dosta standardnih igraca! dokazali su da ima nesto i od jih, jeste da blackbourn nije neko merilo, ali posle debakla od brightona nisam ocekivao da nesto zglavno uradimo...da li je moguce da je lignjoslav dao gol? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 14:11

Utakmica za zaborav sto se mene tice,ali sam zadovoljan i srecan jer smo upisali novu pobedu,a da nismo napravili niti jednu sansu...Cabaj nam je falijo mnogo i to se videlo iz avijona.Nismo mogli da povezemo dva pasa,da odigramo mirno i sigurno,da napravimo neku ozbiljnu akciju...Raspored nam ide na ruku u naredna 4 kola(osim Totenhema),i mislim da bi tu moglo da se prelomi u nasu korist,naravno pod uslovom da izvucemo maksimalni broj bodova kod kuce.Nadam se najboljem.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 16:14

Izgled tabele od kad je Martin O' Neill preuzeo Sunderland

Blackburn v Newcastle - Page 2 Tableo

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 20:01

On će od smrdljivaca napraviti ekipu.Trenerčina.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2012 - 20:14

Ma mogu da (nam) ga puse punim plucima.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2012 - 23:08

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn vs Newcastle
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn Rovers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: