Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brighton vs Newcastle United

Ići dole 
+10
RIOT
mare90
milan25
spira
Dinko
Savic
pirLe
m.c.t.
Srki
Thug
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 1:05

Toon4life ::
Očito nismo ništa naučili od prošlotjedne petadre od Fulhama.
Kapetan je bio Ameobi. Question U životu nisam vidio nezainteresiranijeg i nonšalatnijeg igrača.
Ne znam zašto gura Besta na lijevo krilo, a ako je netko trebao igrati polušpicu onda je to trebao biti Ben Arfa, a Jonas na krilo.
I onda, 8 minuta prije kraja 3 izmjene odjednom. Famozan potez.

Žao mi je navijača koji su prevalili ogroman put.


Nije AP kriv za poraz ni sekunde, krivi su igrači, mamu im jebem svima od reda, pa i Cabayu,
sunce im njihovo, ono nije sramota, ono jadno, pa zar je ono tim koji je poderao ManUtd,
ma pun mi ih je kurac....

Igraju kao na vašaru, jedan je izgurao Jonasa u aut (ne znam koji), e to kad sam vidio sve mi je bilo jasno, samo eto ipak sam se nadao.....

Malo je njima radni logor, treba ih poslati da rade nešto gore, samo ne znam trenutno šta od bijesa.. Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 3:57

Kriv je Pardew,kako nije?Treba motivisati ekipu za svaki meč.A o taktičkom znanju gospodina sve je rečeno.
Ove sezone apsolutno zavisimo od Dembinog učinka,to je jasno.Taman sam počeo dase ne nerviram oko sedog pedera,kad ono Fulham pa Brighton...
Ma nek se goni u trista kuraca,ima u Ligue 1 boljih trenera.
Na kraju neće ni dovesti nekog da zameni Saylora.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 11:20

Šta reći, koju posluku porati? Kome? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 12:28

Nisam primetio da je taktika nesto bila losa, samo sto kad imas Ameobija Sh pisi propalo sve sto ide na njega. Kao ekipa su podbacili i tu nema sta da se prica. Da je Best munuo iz one sanse u koju je upao, drugacije bi utakmica krenula. Simpson isto imao sansu dobru. Brighton nije napravio ni jednu sansu tipa ove dve.

Ovako su i oni dali neku Willyjevu kvrgu i to je to. Mrtvilo od utakmice, cemer. Od celog jada prosao je jadniji.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 14:03

ne znam da li ste primetili cabaye-ovo branjenje kod gola? on je pratio tog igraca sto je dao gol, i kad je trebao da ga zatvori, on ga pusti prema golu a cuva sredinu!!! osnovno sto te uce kada krenes da treniras fudbal je da si uvek blizi svom golu nego protivnik...to nije bio slucaj u ovoj situaciji i gol je bio greska cabaye-a! pardew je trebalo da ih napali, a ne ovako...ameobija necu da komentarisem, taj placa klubu da igra, garant!!! ili jebe pardewa, pa ga ovaj forsira...nesto od toga jeste!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 14:04

greska je bila simpsonova,sto je stao i gledao u sudiju kad ga je ovaj izabcio kao malog majmuna.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyNed 29 Jan 2012 - 14:08

Morao je Ameobi onda da jebava mnoge trenere - od Bobbyja pa na dalje, kod svakoga je bio u timu. Nekad klupa, nekad teren ali tu. A promenili smo od tada trenera pun krasni a Ameobi tu.

Cudim se kolicini njegove bolokurdnosti. Coveka apsolutno nista ne zanima, samo se kezi sta god da uradi, napravi... Strasno.

Nema sta da se komentarise posle jedne ovakve utakmice. 90' davljenja lopte, 1.5 dobra sansa... Cemer.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Jan 2012 - 8:16

Kako su me smorili, nisam mogao ništa da kucam...jebo ih brajton..bagra!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Jan 2012 - 11:37

Parovi 8-ine finala su Liverpool vs brighton...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Jan 2012 - 13:01

Ni ja nisam mogao doci do bilo kakvog komentara evo vec 2 dana. Igrati onako bez ikakve ideje u napadu, ne stvoriti niti jednu ociglednu sansu?!? Meni je bilo toliko dosadno (kao i Srkiju) da ih gledam da je to bolelo! Na poluvremenu sam listao kanale i cak mi je i golf kanal bio ultra zanimljiviji od onog sto smo mi pokazali u subotu. Pa kako onom Ameobiju nije jasno da je imao mozda i poslednju sansu da se bori za mesto u ekipi, jer sad kad se vrate Senegalci moze samo da sanja o prvom timu a kamoli jos da bude JEBENI KAPITEN???? Mada kroz moje iskustvo sa Ameobijem i Newcastlom vec vidim kako nam se sva tri napadaca povredjuju na sledecem treningu i Shola opet uzima mesto u ekipi.

Ne znam, totalno razocarenje. Nemam vise volje da pratim ostatak sezone, jos jedne bez trofeja. Naravno da cu ih pratiti ali ce mi biti svejedno kakve god rezultate da ostvare, makar pobedili arsenal, totenhem, chelsea sa 7 golova razlike, ili izgubili od sunderlanda sa 7 razlike, bas me briga.

Dosta toga mi nije bilo jasno ali sad kad sam video Savicev post o tome kako su oni pravili bahanalije umesto da treniraju, neke stvari su mi jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton vs Newcastle United   Brighton vs Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brighton vs Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Brighton - Newcastle United 1:2
» Newcastle United - Brighton
» Brighton - Newcastle United 0 : 0
» Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0
» BRIGHTON - NEWCASTLE 1 - 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: