Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bolton vs Newcastle

Ići dole 
+11
pirLe
NewBoy
RIOT
Admin-Roby
Thug
moody
Savic
northern rock
spira
Srki
Alan Smith17
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 10:56

Svakako je uvek slatko kada se pobedi. Samo - da ne letimo previse - Bolton je ekstremno jadan ove sezone. Brine me sto smo izgubili 6 sigurnih bodova protiv Sewansea i WBA?!? To je trebalo tuci, bili bismo iznad smrdljivog Liverpoola.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 11:10

Srki,šta da kaže Liverpool u vezi sigurnih bodova...evo sinoć Burn im je otkinuo 2,pa Swansea,pa Wigan.
Dobri smo,ali mislim da će januar mesec biti krucijalan u svakom smislu.Dal ćemo sačuvati ekipu na okupu,to je pitanje.

U suštini,nemam zamerki na naše igre ove sezone.Nismo pičke,borimo se,napredak je vidljiv.
Treba napraviti peticiju i naterati ih da Dembi ODMAH daju devetku.Ja sam njega gledao dok je igrao za Hoffenheim sa Obasijem i Ibiševićem.Još tad je bio strašan.
A sad imamo blago u rukama.Mislim da Ashley već broji funte koje će dobiti od njegove prodaje.Ako nešto zna,to je da proda.
I stvarno me ne bi čudilo kada bi neko poslao bezobraznu ponudu za Dembu,da će ga svinja prodati.
To je neka druga tema,izvinjavam se.Imam svinjofobiju,šta ćete.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 12:29

To nam nije opravdanje - to sto i Liverpool fasuje. Izgubili bodove od ekipa koje su trebale da nam odu sa stadiona sa bar tri gola. Da smo to sakupili sada bismo se lepo odvojili. Male ekipe moramo da gazimo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 12:40

Najezio sam se od huka nasih navijaca i silnog radovanja prilikom golova!!! Idemo protiv Liverpula disciplinovano i hrabro,pa sta nam bude...Ako ne igra Suarez mislim da imamo sansu,a i iskreno oni su pod vecim pritiskom.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 13:58

Mislim da imamo velikuuuuuuuuuuu sansu protiv Liverpoola......bez Suarez-a su 0!!!!!!!!!! Takodje jedva cekam da vidim Carrolla i Enrique-ovu facu kad im budemo nabili 4 gola! 3 boda ili nista!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 17:56

Ne znam sto Suarez ne bi igrao, je l' zbog onog vredjanja? Juce je igrao protiv Roversa. Ne znam kada pocinje ta kazna da se sluzi?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 18:59

8 utakmica zabrane????
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 27 Dec 2011 - 19:10

Dok ne odluce po zalbi na odluku.......
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 EmptySre 28 Dec 2011 - 23:09

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolton vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle v Bolton
» Bolton vs Newcastle
» Bolton-Newcastle
» Newcastle United-Bolton
» Newcastle United-Bolton Wanderers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: