Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v WBA

Ići dole 
+10
Savic
Thug
m.c.t.
NewBoy
Pedja
spira
Toon4life
Srki
Alan Smith17
northern rock
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:28

Što znači da ako se povrijedi ili ga konj proda padamo bolno na dno.

A kakva nam je odbrana padamo ionako. Pa ima li iko da nam ne uvali bar tri gola.


Poslednji izmenio Dinko dana Sre 21 Dec 2011 - 22:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:30

Idite u kurac. Kakav smo gol priimili jebo nas konj! 2-3!

Secka mi svaki stream pa i ne gledam bas potpuno ali po onome sto sam video Vuckica treba forsirati. Sutira kad god moze - to nam treba!
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:39

Newcastle v WBA - Page 2 Qwerfl

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:43

UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HARIS VUCKIC MORA DA IGRA SVAKU,A ODBRANA BOZE ME SACUVAJ!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:45

Koliko mi se čini u zadnjih 6 kola smo osvojili samo 2 boda i jedini smo bez pobjede u p.ligi. Tako da poslije onog strahovitog starta i nade da ćemo u LP sad možemo samo da se radujemo što smo u tom dijelu prvenstva skupili tu količinu bodova koja ipak može (trebalo bi) da garantuje opstanak. A Demba Ba je priča za sebe, ali džaba, ne može čovjek dati golova koliko odbrana može primiti. Vučkić je bio dobar i trebalo bi mu više davati šansu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 22:48

Odbranu pod hitno!!!! Coloccini,Perch,Tiote i Obertan su danas bili najgori igraci! Da ne pricam o Bestu.....covek me razocarao.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 23:16

Po meni je Coloccini najvise zakazao danas .. kako sam razocaran to nije moguce .. nekako mi nije jasno da odbrana koja u prvih 10 kola neprimi 5 golova sada zadnjih nekoliko utakmica prima +3 od nakvih debila :S .. btw Shane Long onaj sto smo ga mi "trebali" dovest je naajvise problema zadavao tamo po boku .. driblo je i Colo-a i Raylor-a cini mi se .. al ajd da je on neki tehnicar nego svaki put lik gurne loptu ispred sebe i niko mu nista nemoze ..
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySre 21 Dec 2011 - 23:43

Mora da se nadje zamena za Obertana i treba nam jos jedan (ili 2) proverena igraca u odbrani. Ovo je sramotno prezivljavati. Ne zato sto je WBA los, nego zato sto imamo dobre igrace ali oni moraju da ispastaju zbog 2-3 amatera u ekipi.

Newcastle v WBA - Page 2 22821506

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 0:25

Mnogo sam razocaran i prosto ne mogu da verujem kakav smo mi to klub!!??Ne mogu da verujem da posle onakvog pocetka sezone,one euforije koja je vladala,velikog timskog koji se osecao u celom timu,da mi sada ne mozemo da se sastavimo!!!Stvarno sramota i velika bruka...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 8:00

Opet krivim našeg trenerčića.Bez obzira što ne igramo Evropu,treba češće raditi rotaciju.
Ovako je Coloa navikao na Taylora,Raylor je jedva ispao iz 11,Ben Arfa bio starter u 1 tekmi,Vuckic dobio priliku jer nije bilo druge,pa forsiranje bangave braće...Jel Pardew mislio da će skrpit sezonu sa 12 igrača?Vrlo moguće!
Jeste da imamo tanak kadar,ali imamo bre mlade igrače.Vuckic,Abeid,Gosling,Kadar...
Ako ne dobije neku tekmu od sledeće 3,sasma je moguće da kockar popije pedalu.Neće mu pomoći dupeulizivanje i debilske izjave.
Dole Pardew!!!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 8:39

Nije mi radio net juče, tako da ništa gledao nisam, ali sam razočaran, lupa nam šamare ko kako stigne.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 10:04

vidim ja da smo mi spali na jednog igraca u koga se mozes uvek uzdati...BA! ostalo nista...ja sam jos u startu govorio da obertan ne valja, ne bi ga trebalo forsirati, ne bi me cudilo da pardew popije pedalu skorije od 3 tekme...i to bi bilo realno...za kakve su gluposti nasi treneri dobijali otkaze, ovo je vec daleko dogurao...pricao sam kako mi se ne svidja igra od pocetka, i eto vidite da je moralo da stane...ferguson nije izveo istu postavu na dve utakmice za redom 10 godina, zasto? koliko god da je banalan primer, stanojevic u partizanu radi posao...nikome ne garantuje mesto, ali opet nasa liga i engleska se ne mogu porediti...hteo sam da kazem princip je bitan! ok odbranu nismo imali izbora da menjamo, osim klince da ubacimo, saylor se probio kao klinac...sto ne bi izforsirali nekog jos? ali veza ima da se menja samo tako...pa nije taj obertan sve...nisam gledao tekmu, ali po komentarima vidim da je vudkic zadovoljio, zasto ga ne forsirati ispred ghutrie-a? isto i santona...probati i Abeid-a, citam po netu da imamo i adama campbela klinac (napadac koji obecava) zasto siliti bracu ameobi kad ni jedan ne radi nista sem sto nam kidaju zivce? ne znam...ako vec ne da pare, pa pravite klince onda...ne moramo mi dovoditi zvezde kao real i man utd...ali onda proizvodite igrace bar...jer ovako cemo samo da setamo iz pl u c-hip i nazad...ne znam! moje misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 11:55

Dobro rece covek par postova pre mene - uzalud Ba trpa kao blesav kad odbrana prima 1+ na ono sto on da. Nemamo stopera osim Coloa i to nam sada jebe nanu. Kad se debelom idiotu kaze da treba igraca on nece da placa, dosta mu sto ima. Pa evo ti sada tikvane nedokazani.


Poslednji izmenio Srki dana Čet 22 Dec 2011 - 18:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 12:41

Pre sam rekao da Obertan nije los igrac, i dalje to isto mislim. On je bas ono sto nam treba, brz sa loptom, eksplozivan, ima dribling. Odlicno se uklapa u nasu trenutnu (agresivnu) igru, moze da napravi dar-mar u protivnickoj odbrani, protiv Man.Utd je radio sta je hteo pored Evre. ALI jedno veliko ALI... i pre nego sto je dosao pisali ste o njemu na forumu kako ga bije glas da je sebican i puno petlja sa loptom. Ako ga Alex Ferguson nije uspeo vaspitati, onda izgleda ni Pardew nece imati puno uspeha sa njim. A i u odbrani ne pomaze ni malo. Dovidjenja iz kluba! A za bracu Ameobi, ja ne znam da li sam video negde da neko ima toliko kredita u nekom klubu kao oni? Ferguson ne ubacuje Berbatova zato sto je on nepredvidljiv, jednu utakmicu moze da postigne 5 golova a onda ga nema nigde na ko zna koliko sledecih. Ali Ferguson ga posalje na klupu iako je najboolji strelac ekipe i lige. Zato sto takvi igraci donesu 3 boda u jednoj utakmici a onda izgube 9 u sledeca 3 meca. Ali opet ne bih dao otkaz Pardew-u jer bilo ko sledeci da dodje bio bi u istoj situaciji kao i on. Ali da pravi glupe izmene u toku utakmice - u tome je sampion!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 15:38

Stekao sam utisak da su protivnički igrači bili razočarani što nam nisu zabili bar pet komada. No

Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 15:42

spira ::
Bez obzira što ne igramo Evropu ...

Idi begaj. Samo nam fali i međunarodna blamaža.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 18:11

Simpatizer Alana Pardewa nikad nisam bio (za coveka sam cuo tek kada je dosao u Newcastle). Za neke stvari mogu da kazem da ih ok radi, za dosta da ne veljaju. Ali opet kazem - dovedite koga god jebenog trenera hocete isto ce nam biti. Zato sto debeli tera svoje i ne jebe zivu silu. Ne moze ni najbolji trener sveta od govana da napravi pitu (najbolji primer Capello i Engleska - trener sjajan, igraci papci-nista od ikakvog uspeha). Tako je to. Moze da te trenira ko god hoces ali ce Perch biti i ostati Perch, Ameobi-Ameobi itd. Dzaba mu crtas i objasnjavas, covek je limitiran. A debeli nece dda dovede nesto bolje i da sacuva dobro sto ima. Nego svaki rok proda sve pa ajde pravi ekipu od zime do leta pa da opet proda sve - kurcev posao.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 20:59

Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptyČet 22 Dec 2011 - 23:02

Newcastle v WBA - Page 2 Screenshotat20111222230

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySub 24 Dec 2011 - 14:58

pogledao sam full highlightse...
pa ja ne znam kako Perch moze bit onako jadan, ja goreg "igraca" nisam vidio u zivotu...
kad on igra 3-4 komada je minimum...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 EmptySub 24 Dec 2011 - 16:24

Perch je glup. I hendikepiran gradjom. Ne znam kako on moze biti fudbaler, a pogotovo stoper!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v WBA   Newcastle v WBA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v WBA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle vs WBA
» Newcastle v QPR
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: