Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Pardew

Ići dole 
+18
m.c.t.
Alistair
pirLe
Alan Smith17
RIOT
Becej City
Thug
Savic
NewBoy
Admin-Roby
Srki
toon72
NBB96
Pedja
mare90
Mitro's on fire
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySre 14 Maj 2014 - 20:20

Nema to veze sa timom koji dobija...Pardew-a drzi ugovor...on sam nece otici sigurno, ako ode sam, tj da otkaz, razocarace me jos vise, ako je to moguce. A debeli isuvise voli svoje pare da bi placao odstetu pardewu za raskid ugovora. Tako da mislim da je debeli sam sebi uskocio u stomak tim ugovorom. Videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySre 14 Maj 2014 - 21:12

Mislio sam na drparoski tim, ashley, pardi i ekipa. Da nastave da rade kupoprodaju bodova kao do sada. Nije mu slucajno dat ugovor na 8 god.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySre 21 Maj 2014 - 14:25

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyPon 30 Jun 2014 - 17:22

Iako je potpuno u pravu, mislim da nijedan ozbiljan trener nije svoj klub nazvao "mid-table" timom.

http://www1.skysports.com/football/news/11678/9365528/transfer-news-alan-pardew-suggests-english-players-out-of-newcastles-reach
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 19 Jul 2014 - 13:38

Pardew:

"We still have work to do (in the transfer market)"

"At the moment we have a healthy squad which we're looking to increase"
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 19 Jul 2014 - 15:40

Nije dosta,'oćemo još Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 19 Jul 2014 - 15:48

Mora da pronadje jos jednu zvezdu.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 19 Jul 2014 - 22:02

A koju je to zvezdu doveo?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 20 Jul 2014 - 5:16

Jasno mi je da ga mrziš Spiro,ali to ne znači da on ništa ne vredi i da baš ništa nije uradio za naš klub.Trudi se u skladu sa mogućnostima.Čisto sumnjam da se on nije pitao za ove transfere koji si realizovani.Ima čovek i pogrešnih poteza,ali niko nije bezgrešan,pa ni Pardi.Kabela je bio njegov pik,a momak će biti ubedljivo najbolji igrač našeg kluba.Razumem i tvoj stav,ali ja stvari gledam na drugačiji način.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 20 Jul 2014 - 15:51

Pedja ::
Jasno mi je da ga mrziš Spiro,ali to ne znači da on ništa ne vredi i da baš ništa nije uradio za naš klub.Trudi se u skladu sa mogućnostima.Čisto sumnjam da se on nije pitao za ove transfere koji si realizovani.Ima čovek i pogrešnih poteza,ali niko nije bezgrešan,pa ni Pardi.Kabela je bio njegov pik,a momak će biti ubedljivo najbolji igrač našeg kluba.Razumem i tvoj stav,ali ja stvari gledam na drugačiji način.
Neću da ulazim u raspravu, ti si bolesno optimističan Smile .A što se tiče Cabelle, stvarno ,ali stvarno ne treba toliko da preteruješ tipa biće ubedljivo najbolji igrač.Pardew je samo lizoguz, da ne potežem pitanje o njegovim trenerskim sposobnostima.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 20 Jul 2014 - 21:35

I ja sam nekako optimističan u vezi Kabele,ali polako...mislim da je ipak prerano govoriti da će biti igračina.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 2 Avg 2014 - 21:30

Michael Caine:

If Pardew is kept on as manager (God forbid), then Mr Cabella will have to get used to the frustration of seeing the ball sailing over his head, by-passing midfield. These have been Pardew's standard tactics at West Ham, Charlton, Southampton & now Noocarssel. What a waste of talented players like Cabella & Ben Arfa. There have been lots of rumours that Pardew & Graham Carr hate each others guts. Ashley backs Carr because he has a proven track record of finding very good players at incredibly low prices so a profit can be made. GC obviously has an eye for skill Pardew clearly doesn't know what to do with talent.
The Malaga game showed that Pardew is either unable or unwilling to change his tactics. Whichever is true, he should go. We have some very good players we will never see the best of while this idiot plays them out of position & employs Sunday League tactics (with apologies to some Sunday League sides).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptySub 2 Avg 2014 - 22:57

Savic ::
Michael Caine:

If Pardew is kept on as manager (God forbid), then Mr Cabella will have to get used to the frustration of seeing the ball sailing over his head, by-passing midfield. These have been Pardew's standard tactics at West Ham, Charlton, Southampton & now Noocarssel. What a waste of talented players like Cabella & Ben Arfa. There have been lots of rumours that Pardew & Graham Carr hate each others guts. Ashley backs Carr because he has a proven track record of finding very good players at incredibly low prices so a profit can be made. GC obviously has an eye for skill Pardew clearly doesn't know what to do with talent.
The Malaga game showed that Pardew is either unable or unwilling to change his tactics. Whichever is true, he should go. We have some very good players we will never see the best of while this idiot plays them out of position & employs Sunday League tactics (with apologies to some Sunday League sides).

Covjek je u pravu. Ali zar bi iko dosao kod nas ko drzi do sebe?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 1:38

Puni smo talenata ko govno vitamina. Treba biti realan pa reci ono sto svako vidi: mi smo jedna najobicnija prosecna ekipa. Tu i tamo nam upadne neki igrac (koji brze&bolje zapali sto pre). Dakle prosek i tacno tako i prolazimo. Verovanja da ce bolji trener da nas utera ovakve kakvi smo u prva 4 mesta su smesna. Presmesna.
Nisam odusevljen Pardiolom ali mislim da ne treba puno srati jer lako mogu da dodju velicine kao Hughes, McClaren, Curbishley, aktuelni selektor... Mourihno i ostali sigurno nece. A pri tome nas je ograniceni Pardiola ipak izveo u Evropu koji nismo igrali ne pamti se od kad.
Na kraju krajeva hebe mi se zivo, samo da ne bude ona "cobane, vrati se...".
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 8:35

Kada smo spira i ja govorili o pardeowom 'znanju', svi ste pardew ovo, pardew ono. Covek je mentalno ogranicen. Sa ovom ekipom bi KK garantovano napravio ponovo 'entertainer's'-e. Poneta je da ne mozes da imas cabaya i Ben Arfu u ekipi i da colo uzme loptu digne na cissea, sholu ili koga god napred i da ocekujes nesto. Taj fudbal se igrao 1967-god. Ne igra se vise. Zasto postoji vezni red ako ce nam colo i wili biti kreatori? Sta ce nam brza krila ako ce se sve dizati u poslednju trecinu terena? Pogledajte profile igraca koje imamo. Stoke sa Pulisom je igrao taj fudbal, digni i sta ovi napred urade. Ali poenta je da pogledas profile njegovih krila, eterington delap, pennant i dr. Veza bez ikakve kreativnosti, samo preseces loptu i dizi na crauca. Mi imamo i brze igrace, i sada dovoljno kreativnosti da bi se to moglo iskoristiti na mnogo bolji nacin od ovog sto on radi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 9:53

Pa dok smo imali Cabaya lepo smo drzali poziciju na tabeli.
Poenta je da kao ekipa, i trener maravno, nismo za neke rezultate. Nama izgleda da smo se dobro pojacali ali sve je to samo za sredinu. Da je AP ogranicen jeste. A koji engleski trener nije? Sve je to isti kurac pravio.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 13:40

Problem je i sistem rada u Engleskoj. Treneri već u pionirima decu uče formacijama i igri 11 na 11, što je potpuno pogrešno. To smo već apsolvirali.

U Španiji i Nemačkoj se u mlađim kategorijama igra 4 na 4 ili 5 na 5 i igrači imaju više dodira sa loptom. Tu usavršavaju tehniku.

Setite se da smo drvili da su Englezi spičili preko 100 miliona funti na trening centar a da su Nemci otvorili 365 fudbalskih škola. Englezi su se vratili sa Svetskog posle 11 dana a Nemci su ga osvojili.

Nemci su sada osvojili i ovo Evropsko za mlade. Mene to nije iznenadilo.

Još jedna bitna stvar. To su cene. U Španiji i Nemačkoj su licence za polaganje trenera veoma niske, tako da oni imaju pet puta više trenera nego u Engleskoj, gde je savez toliko podigao cene za licence da samo bogataši mogu da polažu za trenere.

Nemci i Španci iz tog kvantiteta pronađu kvalitet a Englezi nemaju ni kvantitet.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 13:59

Nisam upucen u ta zbivanja ali verujem. Trenerska skola im je slabija od nase. Ispada da je Ratko Dostanic bolji od svakog engleskog trenera, i to za dve klase.
Ono sto sam ja hteo da kazem je sledece: koja je vajda da smenis Pardewa (ogranicenog i limitiranog) i da dovedes istog takvog "strucnjaka" koji se samo drugacije zove. Necemo mi dovesti nekog trenera koji je vec dokazani znalac, dovescemo isti ili gori kvalitet. I to sto smo doveli par igraca da valjaju, a i to cemo da vidimo, ne znaci da je to ekipa za neka velika dela i da samo da je drugi trener to bi sve pucalo. Mozda sa boljim trenerom ne bismo bili 11. nego 8. Jaka mi stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 14:41

Sada vec mozemo da pricamo o relativnom kvalitetu igraca. Pa nije everton poimence bolji od nas...a pozicija na tabeli govori drugacije. Isto je i sa southamptonom. Crystal palace nas je za malo preskocio iako su bili zablindirani za dno do nekog 20 i nekog kola...Poenta je da uz pravu taktiku sa onim sto raspolazes mozes dosta. Ne kazem da bismo osvojili ligu, ali do evrope svakako mozemo. Poenta je da treba izgraditi ekipu tako da svaki igrac odgovara svojoj poziciji, a ne da npr bek koji je svoje ime izgradio ubacivanjem u poslednju trecinu terena dobije zadatak da ne izlazi sa svoje polovine.Jedan od banalnih primera. Imas profile igraca, treba uvideti njihove snage, i iskoristiti ih na najbolji moguci nacin, a ne da igraci trpe zarad limitiranosti trenera. A sto se tice engleskih trenera, nasi (u vecini slucajeva takodje limitirani) su misaona imenica za njih.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 15:17

Slazem se. Ne bih da bude da branim Pardiolu ali 2012. smo bili 5. n atabeli. Sad se toga niko ne seca? Pobegla nam CL za 4 boda (mi 65, Tottenham 69). Mozda se varam ali mislim da je AP bio menadzer godine?
Iza nas su tada bili Chelsea, Everton, Liverpool dok Southampton nije ni igrao PL. Tako se pogodilo, mi smo igrali dobro, imali valjanu ekipu, drugi imali kilaviju sezonu i eto. Isto je bilo sa Southamptonom prosle sezone dok Everton dobro i pametno radi. Ali uspehe ekipa kao sto smo mi, Southampton pa ipak i Everton pre smatram nekim "iskakanjem", spletom okolnosti nego posledicom nekog rada i dalekoseznih vizija trenera. Da budem jos precizniji - usreavanjem cistim. Ako je debeli dobro pazario mozda cemo imati nesto bolji plasman nego prosle sezone ali po meni nam je maksimum 7., 8. mesto. Livepool, Chelsea, MU, MC, Tottenham, Arsenal... Evo ti vec 7 klubova koji ce biti ispred nas. Takodje Everton koji pokusava da uhvati prikljucak. I opet racunaj da moze da se desi neka user sezona nekom klubu, nadam se nama. Ali to je to. Mozda neko moze da ulepsa igru, da je malo dotera ali tesko da bez ozbiljnih i dugorocnih ulaganja i, naravno, vrhunskim trenerom mozemo da pocnemo da se bijemo za sam vrh.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyNed 3 Avg 2014 - 20:01

Ove sezone se koljemo i sa Evertonom i sa Totenhemom,pa nisu oni bolji od nas.Liverpul i Arsenal su se mnogo pojacali,pa ce sa njima biti tesko,uz fenomenalni Siti,cvrst Celzi,veliki United.Nikad se ne zna.Mozda neko od njih bude imao slabiju sezonu,pa eto prilike da mi uletimo.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyČet 7 Avg 2014 - 20:04

Prelepotica! lol! 

Alan Pardew - Page 7 Alan-pardew
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyČet 7 Avg 2014 - 22:18

Mark Douglas ‏@MsiDouglas 2h

Column up very shortly on Pardew under pressure from boardroom for the first time in his #nufc career.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyČet 7 Avg 2014 - 22:21

Mark Douglas: Alan Pardew's longest season starts here - he must deliver for Newcastle United


In a room on the the second floor of the Baltic on Newcastle’s Quayside, there is a small collection of books and pamphlets about the construction of the Angel of the North.

In the middle of it is a big, glossy hardback book detailing the Angel’s troubled birth and eventual soaring triumph. Towards the back they have produced a collage of the media coverage of it and it’s fair to say it wasn’t especially positive. “Not in our back yard,” one headline in the Chronicle’s letters page read.

There were others punning on the Angel’s not-so-heavenly intentions.

Sometimes, however well-intentioned you might have been, you find yourself on the wrong side of history. As we hurtle into a new season, Alan Pardew will be hoping that one day we say the same about him.

Pardew returns to St James’ Park on Sunday for the first time since that incredible day in May when he was forced to retreat into his own dugout to shield himself from the ferocious abuse that rained down from the stands. A new era begins with the visit of Real Sociedad but for Pardew, the same old questions still need to be answered. Forgiveness is relative and redemption will be hard-earned for a manager who found himself at the centre of a perfect storm at the end of last season.

The atmosphere should be more optimistic this weekend and for Manchester City. Newcastle, potentially, look like a very good team and have fulfilled the post-season pledge to invest in a squad that would have taken them into a relegation squad if left alone.

They look refreshed and re-invigorated by additions that are a credit to the work of Lee Charnley in his first transfer window as managing director. But for Pardew, the hard work starts now.

It is not just on the terraces where he needs to reclaim credit. For the first time in his Newcastle tenure, Pardew finds himself under serious pressure to perform. This is not an idle sentence to write: he is under scrutiny in the corridors of power and he knows it. Ashley was generous to him last season but expects to see a return on his investment. It got too uncomfortable last season and that message has been relayed to him.

Pardew has the players and he has been backed by the board. Now he needs to deliver a minimum return of eighth place – and a team that the North East public want to watch.

Can he do it? His three most profitable spells as Newcastle manager came when he had his back against the wall: when he first got the job as an unpopular choice, after the clear-out of 2011 and last year, when his team bounced back from derby defeat to surge into the top five before Christmas.

On all three occasions, Pardew’s teams were successful but functional. Yohan Cabaye delivered moments of divinity in 2011 and 2013 but mostly they were more efficient and effective than their rivals. There was a directness to their play.

Now Pardew has more pace and purpose in his squad. The new arrivals are more liberated than team-mates bruised by the experiences of last season. The team should play with freedom, verve and dynamism. The days of Shola Ameobi as a Plan B (or indeed A) are over. The promotion of Rolando Aarons and Cabella hitting the ground running are major positives as pre-season gets serious.

Pardew has not been forgiven but he has a period of grace. The fixture list has been kind and so have his transfer team. The stars have alligned for him and the easy mitigation of a difficult owner or a calamitous Director of Football cannot be relied on this time around. He needs to prove himself worthy of the job in more ways than one.

This week, the players had two days off to help them rest limbs ahead of Real Sociedad so we can expect them to hit the ground running on Sunday and beyond. Pardew’s longest season starts here.

http://www.chroniclelive.co.uk/sport/sport-opinion/mark-douglas-alan-pardew-must-7580862?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 EmptyČet 7 Avg 2014 - 22:24

Dakle, nagađanja i naklapanja Marka Douglasa.

Ja sam očekivao konkretnu informaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Pardew - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Pardew
Nazad na vrh 
Strana 7 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
» Pardew ce sacekati sa izborom kapitena
» Istorijska izjava Alana Pardew-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: