Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sports direct arena??????

Ići dole 
+12
gajka
NBB96
Srki
pirLe
Zuca
m.c.t.
NUFC96
RIOT
Admin-Roby
NewBoy
Savic
Thug
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011 - 17:55

Pitanje sta ce biti konacan naziv. SD Arena je navodno privremeni naziv dok prava na ime stadiona ne prodaju nekom drugom. Za sada je SDA, a sta ce da bidne-videcemo. Mozda sevne i MAXI Diskont Arena.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011 - 19:25

Za mene ce uvek ostati SJP...Ovo mi zvuci kao neki televiziski kanal,a ne kao ime stadiona!!!Stvarno je zalosno sto se sve ovo desava nasem klubu.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011 - 20:23

U sijecnju cemo prodati Tiote (11M) i Cabaye (12M) a onda zadnjeg dana u prelaznom roku u 23:59 ide Collo u Liverpool za 20M

Dok cemo mi dovesti nakvog stopera potpuno nepoznatog oko 30 godina za 1-2M i napadaca za 4-5M .. i to je to ..

Vjerujte mi nadam se da ce biti vako .. jer poznavajuci Ashleya ovaj bi prelazni rok mogao biti mnogo gori ..
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPet 11 Nov 2011 - 10:13

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPet 11 Nov 2011 - 23:05

Sports direct arena?????? - Page 2 Stsign1
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 12 Nov 2011 - 11:10

St.Anger - Metalica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 12 Nov 2011 - 13:18

St. Dr. Molotovljev u Ashleyevu kancelariju, to bi bio pos'o!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPon 14 Nov 2011 - 22:28

Last week an official statement was put on the Northern Rock intranet site (as in the internal, company only internet site and not the external internet website) explaining that they had decided to end their sponsorship of NUFC. They exercised an option which allowed them to do this. They said they talked to NUFC in May 2011 about it. It was Northern Rock's decision. People who work for Northern Rock can read the statement. Anyway, if Northern Rock is sold over the next year, which is a possibility, it could well be renamed by whoever buys it (e.g. Virgin Money) so all the shirts could have ended up with a sponsor that doesn't exist any more.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyUto 15 Nov 2011 - 11:11

sta reci...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 23:18

Sports direct arena?????? - Page 2 Nufcvirg

Maybe, just maybe?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 3:49

Ponekad pomislim kako Mike Ashley zaista mrzi ovaj klub. I onda se setim da je to, ustvari, današnji fudbal.

Znak koji je postavljen kada je St, James' park proširen na današnji kapacitet, pre 20 godina, je juče skinut, jer NUFC danas igra na Sports Direct Arena-i.

Sports direct arena?????? - Page 2 407193_271159862950805_122648937801899_581368_534764642_n

Naša reakcija može biti....

Sports direct arena?????? - Page 2 43156110150526914295738

Ili kao neki, da zajebemo photoshop i zaista uradimo nešto, kao neki momci juče popodne;

Sports direct arena?????? - Page 2 _58552905_graffiti

(obrisano u roku od pet minuta)

Ali to ne menja činjenicu da čovek sa novcem danas može da se zajebava sa istorijom kako god hoće.

A evo i priče o devastaciji i pokušaju krečenja:

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2102505/St-James-Park-sprayed-grafitti-sign-removal.html
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 10:31

sta sve radi od kluba, i jos ima obraza da dodje na tekmu sa salom ili u dresu newcastla....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 12:52

Kulovcina. Ako je vec isterao da bude sda umesto St James' Parka onda neka bar ostavi kako je bilo. Ili neka lepo, ako je smeker, a nije, izgradi novi stadion pa neka ga krsti kako hoce. Ovo me podseca na neukus i odvartnost sa menjanjem imena ulica koje su nosile ime Tita. I uklanjanje bista i spomenika istom. Odsekao bih ruke svakom ko je iakda pipnuo nesto sto nije pravio. Ne moras da se slazes sa ideologijom, to je ok ali ne smes da rusis-preimenjavas nesto sto je nekada neko napravio i tacka!


Poslednji put izmenio Srki dana Sub 18 Feb 2012 - 18:45, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 18:20

Imam dojavu da ce navijaci Newcastla protestovati tako sto ce na sledecoj utakmici skinuti majice i pevati pijani golih stomacina. To ce biti koban udarac za Mike Ashleya koji ce morati podneti ostavku. Rolling Eyes

Naravno da ce ljudi preci i preko mnogo vecih stvari a ne istorije. Novac je danas IN... St. James OUT... Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 18:31

I sad smo dobili jos jednu uvredu vise jer nam ovi preko reke stadion zovu ASDA - Ashleys Sports Direct Arena. ASDA je lanac americkih supermarketa (u USA se zovu WALLMART) koji ne spadaju u etnicke, a uz to tretiraju radnike kao stoku. "Kako ti je na poslu?" - "Sranje covece, kao da radim u ASDA-i"
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 18:48

Kad se kaze "istorija" nekako mi zvuci previse virtuelno. Nisi gradio stadion, nemoj ciglu da si pomerio! Mozes da nadogradis, prosiris itd ali da si pomerio, sklonio (sto je prvo uradio sa slovima sa krova tribine) nesto. Morao bi da ima strah i da pomisli na tako nesto. Vise je ovo od kinte, debeli ima opasan kompleks svoje velicine.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 19:04

nebi me cudilo da u skorije vreme promeni i ime kluba...u Sport Direct United......ili da promeni boje dresa,ili cak i da proda ovaj stadion i napravi manji....ako nas je do sada unistavao,unistavace nas i do kraja....a tek ima 48 godina.....ne daj boze da nas drka do kraja zivota!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 22:42

Nisam pametan. Duboko sam razočaran ovim potezom Ashley-a. Jebote, klubu dobro ide, na visokom smo mestu u premier league i on umesto da se u zimskom prelaznom roku pojača sa tri dobra igrača i da produži ugovore sa igračima kojim ugovori ističu za 18 meseci, on škrtari, propušta šansu da budemo još bolji, odlaže produžetke ugovora i još sam sebi zabija autogolove sa preimenovanjem stadiona i sada sa skidanjem slova St. James' Park.

Davno je pokojni Sir Bobby Robson rekao da Atina ima Parthenon a Newcastle St James' Park. On je naša katedrala, u njemu se molimo da pobede naši crno-beli. Newcastle United je naša religija, zar ne?

Bože, kako mi je nekako prazan ovaj vikend kada je na programu FA Cup a moj Newcastle United ne igra. Jednsotavno, volim kada se probudim na sam dan meča (subota, nedelja, ponekad i ponedeljak, ranije sreda i četvrtak, kada smo igrali u Championship-u i Champions League pa i u UEFA Cup-u) a oni čudni leptirići u stomaku rade, jer taj dan igra moj Newcastle United. Kako se meč približava, ja sam sve nervozniji...Kada meč krene, po sobi lete daljinski upravljači i ostale aerodinamične stvari (ako je reziltat negativan). Ako je rezultat pozitivan, onda ja letim! Very Happy

Do kuckanja i gledanja, Toon Toon!!! Mi Smo Newcastle United!!!
[/size]


Poslednji put izmenio Savic dana Sub 18 Feb 2012 - 23:33, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptySub 18 Feb 2012 - 23:24

Ko sto vec rekoh - mrzim pauze. Nekako mi se sjebe vikend bez Njukine tekme. Dosadno mi. Mozda sam moron clown
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 1:14

svi isto mislimo Smile Ala ce da bude dobra utakmica sa Wolvsima i Scumsima
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 15:28

Jedva cekam cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 21:40

Mislio sam da sam jedini koji tako razmislja,a sad vidim da smo svi mi isti,i da isto razmisljamo....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 22:25

Mislis na to da nam je vikend dosadan bez Njuke. Mene to drma odavno. Hronicno je postalo.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 22:39

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012 - 1:02

Bas na to mislim Srki. Mnogo mi je prazno kad nema Njuke i onog naboja koji uvek osecam!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sports direct arena?????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sports direct arena??????   Sports direct arena?????? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sports direct arena??????
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: