Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Smith off?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Alan Smith off?   Alan Smith off? EmptyPon 31 Okt 2011 - 7:46

WEST HAM are understood to be ready to test Newcastle’s resolve to hang on to Alan Smith before the loan window closes next month. Boss Alan Pardew has insisted that Toon outcast Smith, who has played only four minutes as a sub this season, won’t be allowed to leave on loan. But Hammers manager Sam Allardyce, who signed Smith from Manchester United for £6million four years ago, is ­interested in reuniting him with former Magpies skipper ­Kevin Nolan.

http://www.dailystar.co.uk/football/view/218282/Sam-Allardyce-bid-on-way-for-Alan-Smith/
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith off?   Alan Smith off? EmptyPon 31 Okt 2011 - 8:44

samo teraj...ima jednu od vecih plata a sedi na tribinama...malo je of topic, ali jeste li prometili da je rooney protiv evertona u subotu igrao u vezi, radi li ferguson sa njim isto sto i sa smith-om? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith off?   Alan Smith off? EmptyPon 31 Okt 2011 - 9:21

Crying or Very sad a jbg moj idol.....bio je odlican dok nije slomio nogu...ostao mi je idol zbog borbenosti....IDOL 4EVER Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith off?   Alan Smith off? EmptyPon 31 Okt 2011 - 9:58

Thug ::
samo teraj...ima jednu od vecih plata a sedi na tribinama...malo je of topic, ali jeste li prometili da je rooney protiv evertona u subotu igrao u vezi, radi li ferguson sa njim isto sto i sa smith-om? Very Happy

Ma kakvi. Rooney je, za razliku od Smith-a, igrač svetske klase, koji podjednako dobro igra na poziciji "pakera" i na klasičnom špicu. Skoro celu pretprošlu sezonu je proveo u veznom redu, nije dao puno golova, ali je u svakom drugom pogledu statistike (asistencije, uspešna dodavanja, faulovi načinjeni nad njim...) bio superioran. Čim je Nani počeo da igra dobro, Rooney je vraćen na poziciju klasičnog špica, gde je nastavio da ubada golove kao pomahnitao.

E, u tome je razlika između Rooney-ja i Smith-a.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith off?   Alan Smith off? EmptyPon 31 Okt 2011 - 11:26

Big Sam samo skuplja svojih 11. Gde god da trenira on vuce istu ekipu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Smith off? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith off?   Alan Smith off? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Smith off?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alan Smith u Rangerse?
» Alan Smith u Blackburn-u?
» Sol Campbell + Alan Smith
» Shola Ameobi or Alan Smith
» Alan Pardew

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: