Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Wigan

Ići dole 
+11
NBB96
moody
Admin-Roby
pirLe
NewBoy
m.c.t.
Thug
Savic
Srki
Alan Smith17
Zuca
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyNed 23 Okt 2011 - 12:38

Glupo je da se neko srlja jureci za pobedom u tek 4. klou, a u ligi treba da se odigra jos 3 puta ovoliko. Pristedeti glavne igrace.
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyNed 23 Okt 2011 - 12:46

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyNed 23 Okt 2011 - 18:18

Nisam bio u prilici da pratim utakmicu ali sad sam pogledao hajlajtove (tnx Toon Army MKD Wink ) Nikad nisam bio protiv Alan Pardew-a, izgledao mi je mekano ali ocigledno da nije sto sam saznao nakon onog intervjua sa S. Taylorom (sto ga i Thugz pominje). Naravno tek ga cekaju pravi testovi. Ako uspe da zavrsi medju prvih 5-6 to je vec uspeh... ostalo se zaboravlja. Evo kako su predstavili odbranu Newcastla u emisiji sa gornjeg linka:

Newcastle - Wigan - Page 3 Def1b

Newcastle - Wigan - Page 3 Def2p

Svi u liniji, znaju svoje pozicije, dobro postavljeni. E sad videcemo kako to funkcionise protiv ozbiljnijih napadaca. Sledeci ligaski protivnik Stoke igra dobar fudbal, ne bas lep ali sa rezultatima. Mozemo do pobede ili bar nereseno sa njima.

Malopre sam gledao gradski derbi Manchester Citija i United-a. Nisam mogao da verujem da "navijaci" napustaju svoj tim i odlaze kuci. Toliko trofeja im je Man.Utd doneo a oni sve to zaborave posle 90 minuta. Bedno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyNed 23 Okt 2011 - 21:12

m.c.t. ::
. Ako uspe da zavrsi medju prvih 5-6 to je vec uspeh..


Ako završimo među prvih 6 to je senzacija. Još treba da se radi kako bi tu bili. Prije par godina očekivanja su bila neopravdano velika, a sad kad se još pet ekipa toliko pojačalo i preteklo nas, plus naš gazda, imamo tri puta manje šanse da odemo u evropu. Mada nadati se možemo, to je besplatno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 11:04

7-8 pozicija i sve ispod toga ce se zaboraviti jako brzo. Dzaba im sav trud i sto "ginu" na terenu. Glavni protivnici su nam Arsenal koji je slabiji nego proslih sezona, Liverpul od kojeg se uvek ocekuje da razocaraju, Totenhem koji igra dobar fudbal i ima dobre igrace ali smo videli skoro da mozemo da igramo sa njima jednako, Everton je takodje dosta slabiji ove sezone, Aston Vila je bila sesta pre 2 sezone ali nemaju vise Martina. Nije toliko nemoguce da zavrsimo medju prvih 6, samo da zadrzimo ovu agresivnu igru i da cak i ako izgubimo nekoliko utakmica ne padnemo u moralu i pocnemo da brljamo do kraja sezone. Nadam se da Pardew ima tu cvrstu ruku i da ce zameniti svakog igraca za kojeg smatra da nije spreman i da ne daje 100%. One sezone kad smo ispali u drugu ligu, u timu je bilo puno igraca koji su zacementirali svoje mesto u prvoj postavi iako su se najociglednije samo setali po terenu. Napolje sa tim manekenima i prvih 6 je sasvim realan domet.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 11:28

ljudi, videcemo maja gde smo! Very Happy ovo je tek pocetak...ali sada smo samo mi i city neporazeni! Very Happy sto se tice navijaca man utd...hm ne podrzavam to odlazenje...isto su i nasi uradili na poluvremenu sa arsenalom prosle godine...e sad, nije lepo gledati kada ti ekipa gubi 4,5,6:1 od najveceg rivala...a sto se tice odbrane, hm bilo je par situacija kada bas nije tako leop kao na ovim slikama...raylor ispadne napred, jonas mota igraca, colo zatvara raylorovu poziciju, sajlor sam u sredini...i to je dosta puta bilo tako, ili sa druge strane kada simpson ispadne...on i raylor moraju da skontaju da ako odu napred, moraju da sprintaju nazad...zato jonas niu ne ide mnogo napred, zna da ce morati ovog da pokriva...cak je i obertan par puta zasprintao do nekih nasih 30 metara...moraju biti bekovi odgovorniji...a colo i saylor, pa ne moze ni city da se pohvali takvim igracima...Very Happy sad samo kad bi nas voljeni vlasnik znao da kaze ne novcu, tj ponudama za nase igrace mozda se i vratimo na puteve stare slave! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 14:06

Pošto sam za vreme utakmice bio na seminaru u Aranđelovcu, moram da pitam.

Da li je Marveaux igrao na poziciji desnog krila ili su on i Jonas menjali pozicije?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 14:37

Marveuax je igrao na poziciji desnog krila.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 16:17

Raduje me da opet imamo sjajna krila, i to nekoliko njih! Golman ozbiljan i izuzetno siguran. Odbrana u kojoj briljira Coloccini, a pored njega svi ostali izuzetno borbeni. Vezni red tehnicki i takticki potkovan, znaju da sutnu sa distance, borbeni i brzi. Napad raznovrsan, kako su dobri u skoku, tako i na zemlji dobro vladaju loptom. Brzi a fizicki jaki! Zato smo tu gde jesmo sada, svima smo nezgodni. Ma koliko ga mi mrzeli, Pardew je odlicno selektirao ekipu. Jos kad bi doveli jednog pravog kreativca u veznom redu, da bi mogli da se rotiraju s vremena na vreme, bilo bi odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 16:40

Zuca ::
Raduje me da opet imamo sjajna krila, i to nekoliko njih! Golman ozbiljan i izuzetno siguran. Odbrana u kojoj briljira Coloccini, a pored njega svi ostali izuzetno borbeni. Vezni red tehnicki i takticki potkovan, znaju da sutnu sa distance, borbeni i brzi. Napad raznovrsan, kako su dobri u skoku, tako i na zemlji dobro vladaju loptom. Brzi a fizicki jaki! Zato smo tu gde jesmo sada, svima smo nezgodni. Ma koliko ga mi mrzeli, Pardew je odlicno selektirao ekipu. Jos kad bi doveli jednog pravog kreativca u veznom redu, da bi mogli da se rotiraju s vremena na vreme, bilo bi odlicno.

Pardew-ova postavka igre ne zahteva kreativce, to jest one kreativce koje smo mi zvali "desetke". Njegova ideja je potpuno legitimna, a to su sigurni pasovi na sredini terena, bočni igrači koji ne centriraju visoko (sticajem okolnosti, jer ne znaju) i ne igraju kao klasična Barsina napadačka krila (opet sticaj okolnosti, jer su nam bekovi sranje) i dva napadača koji izvlače odbranu kako bi oslobodili jedan drugog. Ovako kako je postavljeno je, generalno, možda i jedina taktika koja može da funkcioniše sa našim igračkim kapacitetom. Na primer, pod pretpostavkom da su nam bekovi ofanzivniji, mogli bismo da igramo sa jednim napadačem i "desetkom" u vidu Ben Arfe, jer bi bokovi bili podržani snažnom sredinom. Ali za takvu formaciju nam je neophodan napadač tipa Maria Gomez-a, koji ne troši puno lopti i ne mulja previše.

Leave it as it is. Lično, nemam problem da nam HBA sedi na klupi, dok god se zna kako igramo i dok nije kao što je bilo do sad, to jest krpljenje tima sa igračima koji ne igraju na svojim prirodnim pozicijama. Zasad nam je jedini takav igrač Ryan Taylor, ali je bočni levi igrač (Jonas) sasvim lepo postavljen da pokriva njegove nedostatke.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 17:36

e meni je najvažnije da se momci bore i da osvajamo bodove, a sad da li smo dali 1, 2, 3..... gola je nebitno, važno je da više niko ne može da dođe na St. James Park i bez truda osvoji 1 ili 3 boda. I nadam se da debeli želi da vidi Newcastle u evropi.
Nazad na vrh Ići dole
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 EmptyPon 24 Okt 2011 - 20:52

Dobro je dok je ovako, naravno da ne treba dirati! Ali sa samo jednim tehnicarem u sredini, ovaj tim bi dobio mnogo vise opcija u napadu. Takav igrac ne treba da igra stalno i da bude nosilac igre, samo po potrebi! Desice se da ce neko igrati malo zatvorenije protiv nas, pa nas izda sut, pa malo losija sreca! Cini mi se da dosta nade se polaze u odbranu, a napad sta uradi! HBA je veliki potrosac lopti, veci nego bilo ko drugi trenutno u ekipi, i njega ne bi trebalo u sredinu gurati, nego na krilo. U sredini bi se gusio, a njemu treba prostor.
Barsa nema krila, to za njih obavljaju bekovi, oni imaju tri napadaca...ali ne moze to ni da se poredi jer su taktike kao nebo i zemlja. Dobro je ovako, ali mislim da treba raditi na tome da budu raznovrsnije napadacke opcije. Istrosicemo srecu, napadaci municiju...a onda bi moglo da bude problema!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Wigan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan   Newcastle - Wigan - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Wigan
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle-Wigan
» Wigan v Newcastle
» Transfer rok - Zima 2014
» Newcastle - Wigan Athletic
» Newcastle United - Wigan Athletic 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: