Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Yohan Cabaye povređen

Ići dole 
+15
Alan Smith17
moody
Mitro's on fire
Admin-Roby
Dinko
spira
Pedja
zarkonio
Toon Army MKD
pirLe
m.c.t.
RIOT
Srki
NewBoy
Savic
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptySub 21 Dec 2013 - 18:41

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Crystal-Palace-vs-Newcastle-United-2949596
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 12:25

Arsenal have been quoted a staggering £22million by Newcastle as they prepare a stunning move for midfielder Yohan Cabaye in the January transfer window.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2529145/Arsenal-told-cost-22million-playmaker-Cabaye-Toon.html#ixzz2oZyTXCQu
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 13:12

£22M?!? Prodato!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 13:12

To je daily mail, njima ne verujem nista, ali nije tesko pogoditi da Wenger hoce Cabaya...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 13:20

Strasna lova! Za te novce vredi razmisliti,pa i prodati,ali i kupiti nekog skupog i kvalitetnog igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 13:21

Dali su 43M funti mislim za Ozila, još 22M u istoj sezoni, to nije Arsenal Very Happy ne vjerujem, prije PSG...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 14:41

A nadajmo se da neće ni jedni ni drugi. Jebiga ako sad proda Kabaja kad nas je ovako krenulo onda stvarno ne znam koji je smisao posjedovanja kluba od strane debelog. Ima para skoro kao i arapski šeici koji nemilice troše u Sitiju, stvarno ne znam šta bi mu ta 22 miliona predstavljala u životu a naš tim više definitivno ne bi bez njega bio ono što je sad. Realno tu smo u 3-4 boda od lige prvaka i trebalo bi kupiti još par igrača da se i klupa pojača, jer sigurno je da neće moći do kraja sezone bez povreda i kartona, a ne rasprodavati ovo što imamo sad.
Ali eto januara za 5 dana pa ćemo 31 dan poslije toga vidjeti šta će od svega ovoga biti i čemu se možemo nadati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 15:13

Stoji sve sto si napisao. Ali ako neko ponudi te pare mislim da se debeli nece dvoumiti. Mislim da se ne bi dvoumio ni za 2 puta manju lovu.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 18:40

Kada već ide, bilo bi mi drago da ode u Barcu, nekako mi je on idealna zamjena za Xavia....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 21:04

Nek ide,samo da ne ostane u PL....pojacavanje rivala je nesto najgore....a ponekad je i najbolje i najsladje (Carroll= 35m funti)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 21:10

Letos ga je Arsenal tražio nudivši 10 miliona funti, na što im je Ashley odgovorio pitanjem, koji deo njegovog tela želite za te pare?

Rekao im je još da je njegova cena 20 miliona funti.

Njihova druga ponuda nikada nije stigla a Cabaye je stupio u štrajk!

Danas navodno nude 22 miliona funti i nažalost, mislim da će biti prodat već u januaru. (setimo se slučaja Carroll)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 22:51

sto volim kad prodamo "igracinu" a ispostavi se da i ne bude toliko dobar. Bilo je dosta takvih. Demba katastrofalan u Chelsea, Enrique u liverpool. Ima primjera na celu sa Carrolom. Trebali su da procvjetaju u drugom klubu a ustvari njihova karijera je krenula nizbrdo. Sve smo ih zalili i govorili kako ne smijemo pustiti okosnicu ekipe. Nolan, Barton, Given su super igrali u nasoj ekipi a otisli su i eto gdje su sad.
Ne sjecam se da smo prodali igraca u zadnjih 5 godina a da je bolji sad nego kad je bio u newcastlu (osim Forstera, golmana Celtica).

Mislim da bi Cabaye nastavio pokazivati kvalitetu i bio jedan od rijetkih koji bi odskocili od ovih igraca. Mada mi bude drago kada se ispostavi da smo prodali govno. Zamislite kakva bi bila prica da smo Cisse-a prodali za nekih 15 miliona ljetos.

Uglavnom ne bi volio da ode Cabaye, on i Debuchy razvaljuju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyČet 26 Dec 2013 - 23:09

Ne stoje stvari bas tako. Prvo Carrolla je upopastio retardirani Liv. Doveli su igraca, po svim karakteristikama da bude spic sidras. E, onda se sete da imaju Souareza o ekipu, ajde pusi klupu. Na kraju su njega nagrdili kako je placen a ne igra kao da je on sam sebe platio. Slicno i sa Dembom. Zajebao se pa otisao u Chelsea koji je platezno u stanju da drzi odlicne igrace na klupi.
Nolan je kapiten i standardan u West Hamu. Molim lepo.
Sa Arsenalom je druga pesma. Koga Wenger plati taj mu i igra. On ne talozi igrace na klupi. Akp uzme Cabaya i plati ga masno onda ce Cabaye i igrati i ne sumnjam da ce biti odlican.


Poslednji izmenio Srki dana Pet 27 Dec 2013 - 10:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 27 Dec 2013 - 8:45

Složio bih se, Nolan svakako nije otišao dobrovoljno i uvijek je davao maksimum, a i sad je standardan u West hamu. A i Bartona mi je malo žao, jeste budalčina ali mislim da bi i sad došao da igra za džaba za nas koliko voli naš klub. Vjerujem da bi i Demba, kada bi se vratio kod nas, nastavio tamo gdje je stao, ali on je nešto drugo - on je patio da ode u Čelzi i eto mu sad neka odmara na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 27 Dec 2013 - 10:16

Srki mislim da se slažemo da ni jedan od tih igraca nije sa karijerom napravio iskorak kada je napustio nas klub ( i uopste ne pricam o tome da li su otisli svojom voljom ili su otjerani). "Nolan kapiten u west hamu" nije napredak u karijeri.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 27 Dec 2013 - 10:46

Nisu napravili napredke posto nisu ni igrali. Hteo sam da kazem da su to solidni igraci ali jebes ga kad sede na klupi i ne igraju. Mourihno doveo Etoa, platili ga onoliko i Demba mars na klupu. Ali realno taj klub se svake godine bori za titulu i igra LS tako da mozda i nije da nije napredak.
Nolan je kapiten, igra svaku utakmicu... Stabilan i solidan PL igrac. I igra za klub koji je medju cenjenijima u Engleskoj, iako je u buli vec neko vreme. On nije umetnik ali jenigrac koji moze da nosi ekipu, stabilan u glavi. Takav tip igraca ne kupuju ovi fensi klubovi tako da ovak realnobigra svoj vrhunac. Mi smo dobri ove sezone pa uspada da je napravio korak nazad ali prosle sezone smo iste muke brinuli.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 27 Dec 2013 - 14:36

Nadam se da se svi slazemo da je Kabaj nas najbolji igrac?! Svi smo svesni da bi njegov odlazak bio nenadoknadiv.To je bio pravi potez naseg kluba.Doveli su coveka za 5miliona,a on sad vredi 20.Trebaju se resiti 2-3 igraca na koje se vise ne racuna,a ne najboljih fudbalera.Ako zelimo da nastavimo borbu,Kabaj mora ostati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 27 Dec 2013 - 15:27

Ne mogu da kazem ko nam je najbolji. Cela ekipa je dobra. Ne znam ko je najbolji, stvarno svi valjaju, od odbrane do napada. Ja ga svakako ne bih prodavao ali i veliko je pitanje vredi li on 20M tj da li ce ga neko platiti toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPon 30 Dec 2013 - 15:33

Danas je Wenger i zvanično izjavio da neće angažovati Cabaye-a u ovom prelaznom roku.

Dobro, uvek iza ugla prate situaciju sa njim PSG i Manchester United.

Lično mislim, da bi Cabaye pogrešio kada bi trenutno otišao iz Newcastle-a, kada se 70% naše igre bazira na njemu. Manager ga voli, navijači ga vole a i mislim da on nije tip igrača koji bi sedeo na klupi. Mislim da je fighter i da uvek želi da je u startnih XI. Nije on Demba Ba, koji se pomirio sa tim da će kod Mourinho-a sedeiti na klupi ili dobijati šansu u League Cup-u i u FA Cup-u. Sa druge strane, Demba Ba je takav da voli da gleda na kraju nedelje kako mu se bankovni račun puni, bez obzira da li igra za klub ili ne.

PSG? Prepuni para, hoće Francuza u timu kao playmarkera. Da, ali u Francuskoj je porez na ekstra bogate 75%. Da li Yohan želi da ide u PSG i da poklanja državi +25% od onog što zaradi? Da podsetim, u Engleskoj je porez 50% na zaradu.

Manchester United? Sumnjam da ga Moyes želi, pogotovo što je spičio pare na svog ljubimca Fellaini-a, koji mu tamo ni ne igra a i kad igra ne može da se sastavi.

Ko je još ostao? Manchester City, Liverpool i Tottenham.

Man City ima i viška igrača, sumnjam da žele Cabaye-a.

Mislim da Liverpool posle slučaja Carroll više nikada neće poslovati sa nama.  Very Happy 

Tottenham je sve pare što su dobili od Bale-a spičio na igrače koji, po meni, nisu ni blizu Cabaye-ovih kvaliteta. Vlasnik Tottenham-a, Daniel Levy je poručio manageru Sherwood-u, da ne računa na novac u januarskom prelaznom roku.

Dakle, Yohan Cabaye treba i mora da ostane u Newcastle United-u, makar do letnjeg prelaznog roka 2014. godine.

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Yohan-Cabaye-Newcastle-v-Liverpool-2013_3021143

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPon 30 Dec 2013 - 22:40

Po meni najrezonskije je da ostane. Igra stalno, ekipa je u borbi za gornji deo tabele, gde god sada da ode, ako gabtraze City, Liverpul i ostala govnarija moze lako da dopadne klupe i da ga i Bog zaboravi. Mislim da se Ba zajeba', mislio je da ce biti prvi spic kad eto Etoo i Mourihno i cao
Lovatori mogu da taloze igrace. Ako istera sa Njukom visok plasman onda moze da diktira uslove. Jedino mislim da bi u Arsenalu imao minutazu, kod ostalih sumnjam.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 3 Jan 2014 - 14:27

Yohan Cabaye najverovatnije neće biti u kombinaciji za meć protiv Cardiffa zbog "manje povrede".

Zapeo o transfer window pa se opet "povredio", cenim ja.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 3 Jan 2014 - 14:32

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Maxresdefault
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 3 Jan 2014 - 14:37

Videćemo kakav će biti riot kad ga prodaju.

My guess - nikakav.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 3 Jan 2014 - 15:01

Sigurno nikakav. Kad je prolazilo do sada zasto ne bi i sada? Mada i za tu prodaju bih sacekao, da vidimo da li ce je biti uopste.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 EmptyPet 3 Jan 2014 - 16:25

ode cabaye, cim je "povrijedjen"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yohan Cabaye povređen   Yohan Cabaye povređen - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Yohan Cabaye povređen
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Yohan Cabaye

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: