Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jonas potpisao novi ugovor

Ići dole 
+15
Srki
Savic
toon72
Pedja
Admin-Roby
Becej City
milan25
RIOT
moody
Alan Smith17
mare90
m.c.t.
NewBoy
NUFC96
spira
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 13:09

Svestan sam i ja da se neće vratiti,ali malo sprdnje nije loše.Poštovanje za sve što je učinio za naš klub.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 13:59

Fajter i to je to. Tanko fudbalsko znanje. Iskren da budem uvek kada sam ga gledao kako trci sa loptom delovalo mi je kao da je covek na rehabilitaciji, da tek uci da hoda. Neverovatno vrljavo kretanje. Ali da se boriou uvek, jeste. Nemam sta da mu zamerim-nije umeo fuzbal, borio se onim s cim je mogao, voljom!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 14:54

Pa to mu i jeste bio problem, samo je borac i bio, ništa sem toga nije znao. Tako mogu i ja da budem fudbaler, ginuo bih za svoj klub, ali slaba vajda od toga. A setite se kako su ga najavljivali - dolazi Spiderman, daje golove, namešta, kida na sredini terena, veliki igrač, nosi onu masku kad daje gol, došao je definitivno kao veliko pojačanje. A ispao nikakav
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 16:22

Slazem se. Nemam njemu sta da zamerim, klub ga je doveo, oni su krivi.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 16:34

Gotivio sam ga vise od ostalih. Nije on tako loš ni bio kod nas. U najboljim danima je igrao za reprezentaciju. Ne sjecam se da je puno laprdao ili da je pravio probleme (a dobro znamo kakav smo klub). Mozda je trebao na beku biti ili na desnom krilu. Odradjivao je svoj posao najbolje sto je mogao. Sada ima boljih momaka i Jonas više nema mjesta. Pravi potez je pustiti ga da ide. Da igra danas kao prije 3 sezone bio bi nam dobar za klupe.

Mislim da je jedan od rijetkih igraca za koje mi nije ni zao sto odlazi a nije mi ni drago, imamo mi i veceg smeca medju igracima kojeg treba otrest.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 16:45

Imao je klauzulu u ugovoru, da ako ove sezone odigra ne znam koliko utakmica, ugovor mu se automatski produžava na još godinu dana.

Zato ove sezone nije ni igrao!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 7:09

Navodno je na pozajmici kod Hughtona. Ne znam da li je to tačno?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 8:47

Pa Hughton je trener Norwicha, tamo je otisao.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 11:36

Ma znam to, ne znam da li je pozajmica ili za stalno.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 11:49

Thug ::
Ma znam to, ne znam da li je pozajmica ili za stalno.
...nema ništa službeno no vjerojatno postoji klauzula po kojoj ga mogu otkupiti do kraja sezone
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 11:51

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPet 17 Jan 2014 - 1:55

I mali Gosling je bio na pozajmici u Blekpulu,pa su ga sad vratili.Lako se može desiti da isto bude i sa Jonasom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyNed 19 Jan 2014 - 16:22

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Article-2541376-1AC4177D00000578-753_634x480
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyNed 19 Jan 2014 - 18:22

Odlican potez za Jonasa, bolje nego da sedi na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyNed 19 Jan 2014 - 23:19

A baš sam ga gotivio Sad
Srećno care!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 0:12

Naredno kolo Jonas napada na 'svoje'...Bice pravo zadovoljstvo videti ga ponovo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 7:54

Jonas neće igrati protiv "svog" NUFC-a, jer ima klauzulu da ne igra protiv NUFC-a, dok je na pozajmici u Norwich-u.

Nismo ponovili grešku zvana Lomana Trezore Lua-Lua, koji je mogao da igra za Portsmouth dok je tamo bio na pozajmici. Čak nam je i gol dao u remiju 1-1 dole, na jugu Engleske.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 10:41

Savic ::
Jonas neće igrati protiv "svog" NUFC-a, jer ima klauzulu da ne igra protiv NUFC-a, dok je na pozajmici u Norwich-u.

Nismo ponovili grešku zvana Lomana Trezore Lua-Lua, koji je mogao da igra za Portsmouth dok je tamo bio na pozajmici. Čak nam je i gol dao u remiju 1-1 dole, na jugu Engleske.

I gol proslavio prilično odlepljujući pred našim navijačima...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 10:52

Uradivši nekoliko premeta i salta...ispred navijača Newcastle-a. Smrad.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 10:55

Koji smo mi indijanci bili. Ne mogu da se setim da je to jos neki klub uradio, da je pustio svog igraca da igra protiv sebe. I jos ovaj svrsi od srece sto je usrao svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 11:15

To samo pokazuje kakvu smo administraciju imali i ljude zadužene za transfere.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 15:17

Branko Pauljevic je igrao protiv Partizana u derbiju na Cairu.Paulja je Partizanov igrac,na pozajmici u Nisu.Digla se bila velika frka,jer ovi iz Partizana nisu zeleli da igra protiv svog maticnog kluba,ali je momak ipak odigrao i bio jedan od boljih u dresu Radnickog.Nisam znao da Jonas nece igrati protiv nas,ali moram priznati da mi je drago.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 17:23

Svi ozbiljniji klubovi stave klauzulu da njihov igrač ne može da nastupa protiv njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 18:37

Mi smo tu klauzulu imali tada kada nas je Lua Lua sjebao, ali se genijalci nisu setili da se pozovu na nju. Sjebe te tvoj igrac! Posle se cudimo kad se ljudi smeju.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 EmptyPon 20 Jan 2014 - 18:41

Srki ::
Mi smo tu klauzulu imali tada kada nas je Lua Lua sjebao, ali se genijalci nisu setili da se pozovu na nju. Sjebe te tvoj igrac! Posle se cudimo kad se ljudi smeju.
Pa nije to valjda na tom nivou. Tebi u ugovoru stoji da ne mozes igrat i gotovo, nemas ti sta pozivat klauzulu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jonas potpisao novi ugovor   Jonas potpisao novi ugovor - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jonas potpisao novi ugovor
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Tiote potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor
» Shola Ameobi potpisao novi ugovor
» Steven Taylor potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: