Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Given u Aston Vili

Ići dole 
+5
pirLe
Srki
Thug
Alan Smith17
Savic
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyUto 19 Jul 2011 - 23:19

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/14194921.stm

Po meni naš najbolji golman ikada i jedan od mojih omiljenih
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySre 20 Jul 2011 - 23:20

Koji je otišao, kad nam je bio najpotrebniji. Smrad.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyČet 21 Jul 2011 - 0:18

jbg otišao pa otišao..svak ima ambicije, ja osobno mu ne zamjeram puno...mogao je ostat i zavrsit karijeru ovdje i postat legenda kluba kao shearer..
ali onu sezonu nebi nas ni on spasio.. No
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyČet 21 Jul 2011 - 0:32

sta bi bilo kad bi bilo...jos na pocetku sezone se videlo da cemo pa,pa...kad su pocele prodaje...svi nas napustili, pa i given ali na zimu! mozda je i bolje tako! rascistili smo se moneyhuntera u klubu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyČet 21 Jul 2011 - 10:55

On je sam posle negde izjavio da je zeleo da ostane ali da ga je debeli iskikovao iz kluba. Ne zameram ja njemu nista, zna se ko vodi klub i ko je rasterao sve sto valja.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 12:24

Nisamo mogao vjerovati kad je otišao, mjesec dana nisam gledao njihove utakmice....
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 12:37

Kao što Savić kaže, smrad.

Otišao je na polusezoni kad smo tonuli. Pitanje je da li nas je on mogao spasiti, ali time je pokazao da ipak nije ono što smo se svi nadali da jeste. Još jedan plaćenik i ništa više.

Žao mi je što to kažem za čoveka koji je najbolji golman Newcastle-a u istoriji i jedan od najboljih golmana današnjice.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 12:59

Ne znam sta je trebao da uradi, da ispadne iz lige pa da onda ode pa da svi kazemo da nije smrad. Mada bi tada, kavi smo, bio ne smrad vec smradina jer nije hteo da nas vadi iz CC-a itd itd.

Ne razumem ali 'ajde. Neka bude da je smrad ako to vec veseli raju.


Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 13:20

Kada brod tone, pacovi prvi napuštaju brod.

Time sam sve rekao.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 13:29

Ne mogu coveka koji je simbol Newcastle-a da nazivam pacovom. Svasta je taj doziveo sa Njukom, a posle one petarde protiv liverpoola (ko se seca one skiseljene face) je valjda shvatio da ima posla sa gomilom nezainteresovanih idiota. Ako je zato covpa onda ok.


Za mene je i dalje jedan od najboljih likova koje sam imao prilike da gledam u ovom raspalom klubu. I neka mu je srecno gde god da ode.

Toliko!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 13:47

Slažem se sa Srkijem
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 14:02

Ide bre, 354 nastupa i 12 godina provedenih u klubu. Respect samo takav!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 15:08

Super.

Dvanaest godina igranja Evrope, pobeđivanja velikih, Sir Bobby-ja, glory days-a.

Čim je zagustilo, pokazao je svoje. Sve mu najbolje želim, najbolji golman u istoriji našeg kluba, pamtiću ga doveka - ali se posrao po svemu tog januara kada se spakovao i zapalio kod šeika.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 15:24

da se razumijemo, nije on nigdje otisao, vec je otjeran. Sjecam se rijeci "ako klubu treba novac ja sam spreman da odem", nije on sigurno otisao sto se njemu cefnulo kao sto mislite, a i dosta igraca iz naseg kluba nije otislo zato. Sjecam se petice protiv liverpoola, da nije bilo Givena bilo bi 15 komada. Bio je junak utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 16:10

To "cim je zagustilo" prikane traje cirka 4-5 godina. Izboksujes opstanak 2 kola pred kraj i tako svake sezone. Nije to bas cim. Ali dobro. Dao je sve sto je mogao i imao i to klubu koji to ocigledno nije znao da iskoristi. Pri tome mislim na celu tu generaciju koju cu doveka da pamtim: Shearer, Garry, Shay, blesavi Temuri... Prosao je on i dobro i lose, i sve je momacki odradjivao.

Truba je takve ljude nazivati smradovima i pacovima ali to je vec licna stvar. I placenicima? Svako ko sutne loptu i dobije dinar za to je palcenik. Ne znam zasto bi SG bio najgori. Ali sta sad...

Po meni legenda i igracina samo takva. Neko ko je bio u Njuki od kada znam za isti. Samo sam zato uleteo u pricu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 16:57

E da sam znao da će biti ovako ovu temu ne bih ni otvarao i zato bih molio admina da je zaključa
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 17:19

Nista strasno, mala razmena misljenja, nikakva svadja nije u pitanju. Relax.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 17:51

dok su Ashley i Llambias u klubu ko god ode, ja osobno mu ne zamjeram nista. jer znam kakvi su to gadovi.
ahsley je mislio na brzaka zaradit 200-300m u godinu dana..uzet klub i prodat ga nekim Arapima..bili su i pregovori pa je trazio 500m a platio 150+100starih dugova.....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyPet 29 Jul 2011 - 22:30

Pamtim ja Given-a, još dok je Sir Bobby bio manager. Povredio se Given, Harper stao na gol, Given se oporavio, međutim, video Bobby da je Harper-a krenulo i ne stavlja Given-a među stative. Odmah se Given i oglasio sa rečima, da ako ne bude prvi izbor Sir Bobby-a, menja sredinu.

Nešto mi je ovo poznato. Isto se desilo i u Man City-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySub 30 Jul 2011 - 1:51

Shay Given? neka hvala,imamo mi naseg Harper-a,koji je 1000 puta veci covek od Givena...mislim ko bi ostao u Newcastle da bude drugi golman 15 godina! Harper je Newcaslte!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySub 30 Jul 2011 - 12:39

@Savic

Zanimljivo je zasto sve ljudi postaju smradovi. To sto si naveo se desava sa skoro svakim igracem u dobrom broju klubova. Svako hoce svoju sansu.

Sta recimo da kazemo za Martinsa. Uzme covek i to iste sezone kada smo ispali i puca Arsenalu penal levom. I naravno nista od gola a Arsenal nas ugazi nezdravo. To nije smradovski, je l'?

Ja sam o Givenu rek'o sta sam im'o, samo me malo zacnulo kako olako ljudi koji su do juce bili legende postaju smradovi i ostala zla.

Ziveli!


P.S.

Villa dovela jos jednog ex-maga, N'Zogbia u Villi.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySub 30 Jul 2011 - 13:36

Ma svi su igrači smardovi, svi koji mogu postati u svom klubu legende odu za arapskim parama, kao da napreduju (svima njima je napredovao samo saldo na računu)....


Pa naš Lane je javno izjavio da slabo koji klub može da ga plati....eto sve je jasno, samo pare, daj para... Mad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySub 30 Jul 2011 - 15:05

@ Roby

Harper je dobijao bonuse u vidu dodatnog novca, kako ne bi talasao, jer je Given prvi golman.


@ Srki

Martins-u je jača leva noga, zato je i šutirao taj penal levom. Seti se njegovog gola protiv Tottenham-a. Levica...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptySub 30 Jul 2011 - 15:40

Videsmo mu jacu levu. Sutno kao invalid, odo bi mu odbranio i Bora Corba dok je jos bio golman Pekara (ne znam da li se neko seca te groteske-ovaj pijan ko cep brani za Pekar). Do tada je sutirao desnom penale. Ume levom da zategne, nije da ne. Ali kod tog penala je sutirao kao pussyka najgora.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili EmptyNed 31 Jul 2011 - 12:10

ljudi ostavite se tih prepirki, ni martins ni given vise nisu nasi igraci, mozemo da ih spominjemo, ali ne da budu tema rasprava i svadja! nema svrhe pricati vise o tome, bilo, proslo...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Given u Aston Vili Empty
PočaljiNaslov: Re: Given u Aston Vili   Given u Aston Vili Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Given u Aston Vili
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa 5:1 (H)
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa v Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Newcastle vs Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: