Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sylvain Marveaux

Ići dole 
+5
spira
Savic
Srki
NewBoy
Thug
9 posters
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 11:43

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_6994869,00.html
KAzu da smo potpisali 5 god ugovor sa njim...ne znam igraca, tako da nemogu da komentarisem, vezni igrac je u pitanju, a dosao je kao free agent! Very Happy inace pobedili smo liverpool u trci za njim! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 12:29

https://www.youtube.com/watch?v=4626D84_xTI


Ma jasta nek je free transfer i dobar je Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 13:20

Hoho, kako smo lepo zajebali LIverpool, milina. Ne znam kakav je igrac ali kada smo ga njima skinuli onda mi je srce puno. Za dve godine ce da dodju i da ga plate 35M, kao i Carrolla. Volovi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 13:31

Sylvain Marveaux 0,,10278%7E9744476,00
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 13:36

Izgleda da nije potpisao za Liverpool zbog problema sa preponama.Nije dobio zeleno svetlo od lekara njihovih.Al zato je kod nas uvek dobrodosao.
Postali smo sanatorijum.Sto se tice Marveauxa,levo krilo,dobar centarsut,ima jaku levicu bas.Za nas, premija.
Sad cemo verovatno cuti da je Jonas na transfer listi Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 14:24

jutros palim ja stranicu nufcblog.com i vidim potpisali novog igraca koji se nije spominjao prije...
Ajde nek bude back up opcija za oba krila i nek se koristi u rotaciji...samo da ashley ne otjera vise nikog..
Uz 2 top igraca i ako zadrzimo ovo sto imamo uz pametnu igru mozemo?biti hit i plasirat se u europa ligu...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 14:27

Marveaux nece biti backup,jer ce isterati Jonasa iz postave,a i iz kluba verovatno.I sve ovo se zove PROSIPANJE IZ SUPLJEG U PRAZNO,tj. u veprov dzep!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 14:34

[quote="spira"]Marveaux nece biti backup,jer ce isterati Jonasa iz postave,a i iz kluba verovatno.I sve ovo se zove PROSIPANJE IZ SUPLJEG U PRAZNO,tj. u veprov dzep![/quote
jonas je bolji puno...routledge bi trebao biti prodan..mene ovaj igrac podsjeca na njega..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 15:09

A u rodjaci, jos ni jul nije poceo a mi razjebavamo klub samo tako. Tj debeli ga razjebava i prodaje sve za sta se neko dohvati. Podatak koji me izuzetno plasi: prelazni rok traje do 01.09. Previse vremena da nas izanaliziraju i pokupuju od nas sve sto icemu valja. Jebeno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 15:39

Jonas i nije nesto bio prosle sezone,nije imao mnogo asistencija.....prodori su mu bili beskorisni ali eto,svi kazu da je dobar,pa cak i ja....Enrique ako nece da igra u Newacstleu netreba ga zadrzavati...Nolan je znao da nervira navijace sa njegovim glupavim potezima,dok je Barton proradio posle 3-4 godine?!

Leon Best je imao svoje sanse,ajde recimo iskoristio ih je,al nije on za Premier ligu...Nile Ranger.....dovoljno ga je pogledati samo u lice i vec znate da je debilcina koja nece nista uciniti u fudbalskoj karijeri,mozda uspe u kriminalu....

Za nova pojacanja....
Demba Ba - velik je rizik,stalno je pucao na medicniskim pregledima,i ima sjebano koleno,al i dalje igra kao macka....Poznati smo po povredama,tako da ocekujem da se povredi na jedno 5-6 meseci u skorije vreme.

Marveux - Sjajan igrac,asistira i daje sjajne golove ko lud.ALI nije igrao od novembra 2010 godine,i opet je veliki rizik....

Cabaye - Fantastican igrac,zna da asistira,penali su njegova specijalnost,i kljucan igrac je bio Lilla,a postaje kljucan i u Francuskoj reprzentaciji....Jedino me brine kako ce se snaci u premier ligi....kao sto znate,mi smo baksuzna ekipa.

Potencijalni dolasci:

Neil Taylor a.k.a Naylor - ne znam mnogo o njemu.Ako ce biti zamena za Enrique najebali smo...setite se Percha,tako moze da ispadne i Naylor.

Blaise Matuidi - Nece doci za manje od 15 miliona evra,al bi bio idealna zamena za Nolana. Odlican igrac i standardni reprzentativac.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 18 Jun 2011 - 15:53

Ne bih se bas slozio da Best nije za PL. Ono malo utakmica sto je vezao sasvim je dobro ubacivao. Nije Loven za PL, Shola takodje. Best, ako poveze neki znacajniji broj utakmica ce pokazati da li je PL golgeter ili je za CC. Mislim da moze od njega nesto da bude.

Sto se Nolana tice - ogroman gubitak. Mislim da cemo tek videti koliko smo izgubili.

Znao sam da nesto ima...

However former French U21 international Marveaux hasn't kicked a ball since November 2010 after suffering a groin tear which required surgery to rectify - the third operation on the thigh/groin area that he's undergone in six years. The Rennes website reported that he resumed training in late April, but wasn't considered for a first team recall.

Sa nufc.com
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptyUto 21 Jun 2011 - 12:39

Sylvain Marveaux 0,,10278~9744337,00
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 13:50

Čitam neki intervju našeg trenerčića i on priča oko Marveauxa,Enriquea...
Šta se moglo naslutiti iz njegove priče?
Ako Jose ode,trudiće se da Jonas ostane,a da Marveaux igra na beku.Kaže da su ga skauti gledali na puno utakmica na toj poziciji.Čak se i ja sećam da sam ga gledao ko beka.
Ako Jonas ode,juriće onog N Zogbiu.Al šta ćemo s desnom stranom napada,ako ode Barton?Barnetti se gubi svaki trag,Larsson je postao scum. scratch
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 14:28

pardew je jucer govorio o mavareuaxu da ce bit konkrurencija bartonu i jonasu na lijevoj i desnoj strani....
to je ok pirat
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 14:33

Mislim da ce nas cemerni trener definitivno znati koga ima u timu isto kada i mi - 01.09. tj po zavrsetku prelaznog roka. Koliko ja mogu da naslutim on dovodi neke igrace na pozicije sa kojih ovi koji su aktuelni mogu da zapale. Dakle nije pojacavanje nego krpljenje. Ne znam, meni na to lici. A jos slutim najgori scenario a to je da ce nam najbolji igraci otici u zadnji cas. Bas kao sa Carrollom sto je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 15:40

sto sad ne prodaju propalog ameobija, izgleda da ce on bit u prvoj. A od mladog xisca nista necemo gledat.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 16:05

Ne znam. Ameobi je jaci i od kraljice. Ne moze mu niko nista!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 18:37

Srki je u pravu.Ja se najvise bojim 31.avgusta!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySub 2 Jul 2011 - 23:47

Vise se ja brinem oko toga ko ce da nam ode, i kadao nego ko dolazi.

Novopridosloj momcini svakako sve najbolje u dresu Njuke.

P.S.

Tek ce jadan da vidi za koga je potpisao Basketball
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux EmptySre 8 Feb 2012 - 15:19

Marveaux told The Chronicle: "I don't know if I will play again this season, because I won't train for two more months.

"I'm not thinking of playing again. I want to do it step by step."

He added: "It's getting better now. I'll start running next week.

"The worst - surgery and everything - is behind me, and I just want to be on the pitch.

"I hope I will train in a couple of months."


Dobili smo novog Owena...ovaj neće izlaziti sa klinike.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sylvain Marveaux Empty
PočaljiNaslov: Re: Sylvain Marveaux   Sylvain Marveaux Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sylvain Marveaux
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sylvain Marveaux u Newcastleu?
» Sylvian Marveaux

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: