Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

chelsea vs newcastle

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:32

trci ovaj mali ameobi leb mu njegov! Very Happy motao se sa lavovima...Very Happy sta ima sayloru da se oprasta? wili pa,pa...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
NUFC CRO

Broj poruka : 537
Godina : 47
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:34

Poslije ovakvog rezultata,zadovoljan sam.
Colo spremio Torresa u džep,a mali Fergie će biti pravo zajeban igrač.Žao mi je samo što Vučkić nije igrao.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://newcastleutd.blog.hr
Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:35

ramires je mogo dobit 3 zuta kartona dobio je tek jedan kad je napucao loptu....
onda kolega nufc cro je primjetio da je lampard pokosio bartona s ledja, da je bilo obrnuto bio bi crveni....

i sto se tice alexa slazem se sa srkijem....ide mi na zivce jos odkad je imao onaj dive u carling kupu, williamson ga jedva takao on pao ko cristiano ronaldo....
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

Broj poruka : 4336
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:38

Bod protiv Chelsea je velika stvar, bez obzira na to što je igra bila katastrofalna.

Dobar utisak su na mene ostavili samo Jonas, Colo i Ferguson. Ostalo je bio naš klasičan prosek i beda. No, dobro, igrali smo taktički, Chelsea je bio pogubljen, dobili smo bod, a Steven Taylor pokazao da je nepravedno zapostavljen. Iako je i on imao svoje bangave momente danas.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević

Poslednji izmenio RIOT dana Ned 15 Maj 2011 - 16:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:38

mali fergie je za mene položio ispit...dat mu dugoročni ugovor....
zanimljivo je bilo vidjeti i LuaLua-u na terenu, pomalo sam zaboravio da je igrač NUFC-a...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 16:42

Alex mi je ljiga ljigava da nemam reci. I izgledom, i igrom i svojim pederisanjem tada, u CC-u. Bas iritantna figura. drago mi je da je bas on kixnuo posto i jeste kixercina, samo nafurana - zbog dresa koji nosi.
Inace s'land je juce izduvao a mi uzeli bod tako da smo se jos malo odlepili, doduse na bod
pirat od smrda. Bas me zanima da li ce neko od lokalnih novinara da pita S. Brucea sta je sa obecanjem da ce zavrsiti iznad Njuke pig

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 18:04

Chelsea vec dugo vremena ne igra kao sto su igrali prethodnih sezona. Cudi me da su uopste bili u sansi da se bore za prvo mesto na tabeli. Verovatno ih se protivnici plase zbog prethodnih sezona. Da nije tako prolazili bi kao Arsenal koji vise niko ne shvata ozbiljno i gaze ih kako stignu.

Svi golovi na danasnjoj utakmici su dosli iz prekida, gresaka odbrane...a malo je bilo akcija koje su licile na nesto.

2:1 Alex

2:2 S.Taylor

I ja bih voleo da je bilo vise mladjih igraca u nasoj postavi. Ferguson je zasluzio ugovor i prvo mesto u postavi.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    Ned 15 Maj 2011 - 18:37

Gledam Celzijevu postavu, sve go polovnjak. I ono sto im je kao bilo ok je izrabljeno i nikakvo. Nafurana ekipa samo tako. Bas kao i Arsenal. Ko i' jebe oboje!

Ferguson jeste dobro odigrao i kontam da je sledece sezone vidjen za 1. postavu. Enrique takodje igrao odlicno, cesto i pravio neke solo akcije. Gledam ga sada i onda kada je stigao i stvarno kontam da je opasan igrac postao od njega. Takodje mi se svidelo i kako je Colo igrao bez respekta, samo je otimao lopte. Ali sve se nesto mislim da je Jose gotovo siguran putnik sa SJP-a. A mozda i Colo. Nisam optimista.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    

Nazad na vrh Ići dole

chelsea vs newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: