Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 IV Turnir fan klubova

Ići dole 
+15
Serbian lassy
moody
Anti Mackem
Dinko
m.c.t.
northern rock
swiperr
Savic
NUFC96
Thug
Alan Smith17
spira
Srki
RIOT
Admin-Roby
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptySub 28 Maj 2011 - 1:33

Slicno je bilo i za prosli turnir ali su se ljudi povredjivali tek u igri Very Happy Very Happy Very Happy

Da smo mi zivi i zdravi, jebes sve!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptySub 28 Maj 2011 - 13:43

Ja sam išao posle i na snimanje prsta. Malo je naprsla kost, ali prošao sam bez gipsa.

Riot - no return date given

Smile
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptySub 28 Maj 2011 - 14:28

ma opusti se rekao je esli da ces primati punu platu...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptySub 28 Maj 2011 - 18:13

Mozda ce zvucati smesno posle rezultata na zadnja 2 turnira, ali stvarno nismo imali ni srece Embarassed Golove koje smo primali su bili stvarno duhoviti Very Happy A i vidi se nasa neuigranost i to bi stvarno mogli da poboljsamo. Mozemo da se nadjemo nekad na Adi i peglamo sat vremena medjusobno ako nas bude bilo bar 10 (5 vs 5), ili protiv Lacija/Evertona ako nas ima manje. Tek onda mozemo videti ko-gde-sta-kako. Naprimer video sam da NUFC96 igra odlicno u polju (iako je odigrao samo jedno poluvreme), a mozda u meni chuchi Srnicek Very Happy Takodje mislim da nasa "zonska" odbrana nije urodila plodom, i da ubuduce treba da igramo "covek na coveka". Odredimo unapred ko ce koga da chuva i da da se ne odvaja od njega.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyNed 29 Maj 2011 - 1:17

Sto se kaze slazem se u potpunosti. Hocu, moze. Da li nas ima za poduhvat razigravanja nufc ekipe?

I, da - odbrana covek vs covek... Za to treba kondicije i snage postene. Tako da ima da se radi!
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyNed 29 Maj 2011 - 1:39

kondicija je veliki problem videlo se to....treba raditi na tome...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyNed 29 Maj 2011 - 13:01

Tesko da ce moci da se npr. jednom nedeljno skupi nas 10. Verovatnije je da ce nas biti oko 5. Tako da mozemo da kontaktiramo momcove iz Lacia i Evertona pa da se sa njima kombinujemo za neku fudbalicu. Ne vezano za turnir i pickematerine vec jednostavno da odigramo fuzbal, vidimo se malo, zviznemo vopi i tako.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyNed 29 Maj 2011 - 22:27

ljudi, moje je misljenje da smo mogli bolje! samo da se uozbiljimo, i da vise ne idemo da se zajebavamo! Very Happy vec da igramo fudbal, kao sto smo i dosli! npr, romu i barsu smo sa malo vise trcanja mogli dobiti...nisu oni neki znalci! dok je milan vidi se uigran i organizovan do jaja! ja sam za igranje fudbala uvek! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyPon 30 Maj 2011 - 0:21

Ajde, evo prilike za organizaciju. Mozemo da kontaktiramo navedene ekipe, ako su za. Pa da utanacimo neki termin pa ko kada moze, moze-dolazi prema mogucnostima.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyPon 30 Maj 2011 - 5:23

Mislim da je svrha da se uigra tim koji će učestvovati na sledećem turniru.

Ako samo nas četvorica dolazimo na prijateljske mečeve onda nemamo uigran tim za turnir. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyPon 30 Maj 2011 - 10:51

Kada bi smo bili uigrani verujem da bismo napravili nesto.Ovi timovi s kojima smo i igrali nisu neki.Da smo bili uigrani mogli smo komotno da prodjemo grupu
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyPon 30 Maj 2011 - 16:20

mare90 ::
Da smo bili uigrani mogli smo komotno da prodjemo grupu

Slažem se.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 EmptyPon 30 Maj 2011 - 17:01

Pa tesko da ce npr. svake nedelje da dolaze ljudi iz NS da bi odigrali fudbal na Adi. Ili da ekipa odavde ide tamo, takodje svake nedelje za 1, 2 fudbala. Do sledeceg turnia je 6 meseci. Ja sam mislio ako ima zainteresovanih da se oformi neka ekipica da se igar fudbal pa ko kad moze, moze.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IV Turnir fan klubova
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» VI Turnir fan klubova
» 10 turnir fan klubova
» Turnir!
» Turnir fan klubova na Adi u Beogradu.
» Formiranje Saveza stranih fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: