Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 IV Turnir fan klubova

Ići dole 
+15
Serbian lassy
moody
Anti Mackem
Dinko
m.c.t.
northern rock
swiperr
Savic
NUFC96
Thug
Alan Smith17
spira
Srki
RIOT
Admin-Roby
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 13:19

Ok.Al vi vec imate broj prijavljenih igraca.Ja nisam prijavljen
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 14:08

Ne boj se, neko će otpasti sigurno. Tako to ide... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 17:01

Ma ko ce da zna da li si ti taj koji je prijavljen Very Happy Kazemo to je taj i taj i eto. Mozda neko ne bude mogao da igra, otpadne/ne dodje. Samo ti budi spreman, verovatno ce biti mesta za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 17:44

odlozen turnir za 22 maj!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 18:12

Stvarno odlozeno Exclamation
Rekoh ja da je organizator klasa! Sada sam bio na FB stranici turnira i videh da ljudi masovno pizde. Neki dolaze iz CG, neki iz HR, a po nekim komentarima vidim da su otkazali karte. Sad ce biti fora kada ovaj bezmozgovic potvrdi da se igra u nedelju!

Edit:

Do k..ca. 22.05. verovatno nisam tu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 19:50

Evo je objava odlaganja od strane organizatora, prenosim je u celosti:

Odlaganje turnira

Moram da se obratim u vidu "notesa" jer drugačije nebi sve moglo da stane u komentar ili status. Prvo da se izvinim svima koji nisu iz Beograda a već su bukirali kartu i planirali dolazak. Preko vaših administratora/ljudi koji su Vas prijavili, ću videti koje sve iz ekipa van Beograda/Srbije, pa ćemo pokušati da Vam refundiramo troškove.
Drugo, svima zajedno VELIKO IZVINJENJE zbog nastale situacije. Kao što sam Vam i napisao u mailu, zbog manifestacije povodom Dana Evrope i nedostatka terena morali smo da odložimo turnir. Ostala su samo dva terena koja nam nisu dovoljna. Najmanje, što je iko hteo, je da se turnir odloži. Ali, 16 ekipa na 2 terena je nemoguće. Nije problem kad bi počelo i koliko bi trajalo, nije tajming u pitanju, nego 4 grupe na dva terena je veliki problem, nemoguće je napraviti uopšte satnicu ili raspored a da sve bude normalno i ispoštovano. Jako je mali prostor i nebi svi mogli ni da stanemo. Znam da svi žele da se odigra, da svi žele sve najbolje, meni je najgore jer sam morao da odlažem 250,300 ljudi koji bi došli i učestvovali a sve je dugo planirano i čekano, ja nisam bitan, ali nije bilo drugog izbora. Isto tako znam da većina želi da se odigra makar i na ta dva terena, ali bi bilo još gore kada bi svi došli i spala gora situacija. Isto takođe je jasno da su neki pomerili obaveze da bi došli, i da možda u drugom terminu ne mogu da dođu. Niko nije hteo ovo da se desi. Ceo dan sam tražio rešenje i odgovor, ali nije bilo moguće. Pokušano je da se pomeri i za subotu ili za nedelju dana, ali ni tada tereni nisu bili na raspolaganju. Jedino je 22.maj, termin kada su svi tereni na raspolaganju.
Takođe je jasno da bi me sad većina "pojela" ili spalila, da me krivi za sve, ali jednostavno nisam imao izbora. Pogotovo, jer je ostalo samo tri dana do turnira i sve je bilo sređeno, dogovoreno, da se ranije dogodilo naravno da bi imali više vremena za rešenje i da bih ranije javio da se ranije uopšte pojavila mogućnost za ovakvu situaciju. Ali, na veliku žalost svih nas, ispalo je ovako i sada ne može više ništa da se uradi.

Još jednom se izvinjavam svima, ako Vam to nešto znači.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 20:04

serem ti se na DAN EVROPE!!!! STA TO NAS KOJI KURAC INTERESUJE???? MI NISMO EVROPA....a i kakve veze imaju tereni sa danom evrope?

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 20:32

Koje sranje.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 20:58

Nova informacija je da se ipak igra, i to samo grupna faza. Hajde da sacekamo jos koji sat, da vidimo sta se desava, pa da vidimo da li se nesto dogovaramo ili ne. Problem je jer postoje samo dva terena slobodna umesto obecana 3 a realno ne moze se igrati samo na 2. Ali jos veci problem je jer su mnogi pokupovali karte, neki su vec dosli iz Hrvatske... Da vidimo sta ce na kraju dana da bude organizovano. Iskreno ne vidim ovo kao gresku organizatora, meni izgleda da je celo sranje napravila uprava ade, koju ocigledno boli kurac za par stotina ljudi koji trebaju da dodju. Jebo ih dan evrope, idite na trg pa ga slavite, ja hocu fudbal da igram!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 22:08

ma poserem se na dan evrope i adu i sve ostalo!!! i da li se igra ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 22:59

kakve su poslednje vesti???igra li se ili ne???
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 23:05

Mislim da nikom jos nije jasno jel se igra ili ne. Ali vidim po komentarima da su ostale ekipe popizdele jer su trenirali ko ludi za ovaj turnir. Mi nemamo tih problema Smile Bitno da se mi nadjemo tamo i uzivamo ako bude lep dan. U krajnjem slucaju mozemo da se pošibamo za taj treci teren. Ekipe fan klubova VS dan evrope. Mislim da bi lako mogli da isteramo evropu sa tog terena.

Nadam se da ce uskoro biti neki info...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 23:06

neka jave sto pre ili da palim na pecanje...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyČet 5 Maj 2011 - 23:14

Ja sam vec u Leskovcu,do daljnjeg.Valjda ce odloziti,u nedelju ne mogu za Bg.Family affairs,da ne objasnjavam dalje.Eto,tako je kod mene trenutno.
A i bolje da odloze,bice i lose vreme,kontam.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 0:07

Ne postoji zvanicno obavestenje da li se igra ili ne. Izgleda da postoji ideja da se 8. igraju mecevi u grupama, a 22. da se igra nokaut faza. Ali nista se ne zna definitivno. Meni lici da ce ipak sve biti odlozeno za 22. jer je suludo da 16 ekipa igra 2 na terena. To je 200-300 ljudi koji se guraju na onim malenim tribinama, po meni potpuno suludo. Valjda ce do ujutru biti neke zvanicne informacije.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 0:23

O organizatoru sam vec ranije stekao misljenje kao teskom lelemudu.
Sto nas cima koj' moj 6 puta.

Momcina drka pomenuih par stotina ljudi iz minuta u minut!

Ako je stavio da turnir ide za 22.05. onda je to to.

Ma tezak idiot!

Mislim da treba da se nadjemo mi nasi da zviznemo neko piv (ili ko sta vole) a i da ovog indijanca odjebemo!

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 5:29

Definitivno odlozen za 22. maj.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 8:08

OK, turnir je 22. Jel imamo okupljanje mi ili ne? Ja sam za, javite se ostali
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 13:14

Kada sam video na facebook-u kako ih boli kurac za onog jadnog dečka iz Hrvatske što je bio u putu kad je ovaj magarac odložio turnir, naginjem ka bojkotu turnira.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 13:19

Ma taj lik je indijancina teska. Ne znam da li siprocitao komentra nekog od likova koji je napisao nekome (posto organizatora nema, nest'o) da smo prosle godine uplatili 35.000 a da ono sto je ulozio za medalje i kurce-palce ne kosta ni dve 'iljade. Onda je srao za neke promoterke, himne i sranja. Jebe mi se i za himnu i za promoterke nego je on sam smarao oko toga a onda dodjes tamo i nista. Sudio neki presmesan lik, ne verujes koja koma. Lepe parice on tu namakne a organizacija mu je smehotresna. Ja sam iz tog razloga hteo da odjebem turnir. Mogu da zuvam fucu i bez da tom kulovu dam kes. A ja sam svakako iz fazona da se mi skupimo i bacimo neku tekucinu u sebe. Da li 08. ili neki drugi dan, meni je svejedno!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 16:22

Ja sam uvek za.Samo je pitanje kada
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 17:09

Idemo 22 maja! Bar znam da cu se sutra napiti ko stoka,i nedelju cu prespavati bez problema Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 17:15

Samo da vas na vreme obavestim da 22.05. nisam tu. Dogovorio neko obrtanje praseta kod nekog drugara na Drini tako da fizicki ne mogu na dva mesta da budem pirat
Ako hocete da se mi, nasi vdimo u nekom drugom terminu ja zam za.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 17:22

Onda neka se prijave svi koji su tu za 22 maj.

1) Robi
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 EmptyPet 6 Maj 2011 - 19:22

ja sam za, neka vecina odluci...
2) Thug
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: IV Turnir fan klubova    IV Turnir fan klubova  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IV Turnir fan klubova
Nazad na vrh 
Strana 6 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» 10 turnir fan klubova
» VI Turnir fan klubova
» Turnir!
» Turnir fan klubova na Adi u Beogradu.
» Formiranje Saveza stranih fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: