Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stoke city VS Newcastle united

Ići dole 
+8
Savic
NewBoy
Alan Smith17
spira
RIOT
Srki
Dinko
Thug
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 16:41

Sta je bilo sa Enrikeom nisam pratio ..

Zasto je izasao ?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 16:46

koliko sam video igramo bez krila??? Shocked ko je dao? meni crko link pa ne gledam...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 16:51

Pre - ja - dno!
Kud je stream loš,utakmica još gora. Sleep
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 16:53

od stokea mi se povraca samo nabijaju loptu i bacaju aute.da ispadnu bilo bi mi drago...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 16:57

Ovaj Shane Ferguson je ludak!!! ekstra igrac! I ja gledam slovence...komentator stalno pljuje Campbella...matoro govno...Pardew je lud sto je izbacio Taylora iz startne postave...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:04

na osnovu cega je matora drtina ispred saylora??? sere mi link, ne mogu da gledam kad sece...poludim, od ove utakmice se nije ni ocekivao extra fudbal, al mislim da bi ovo morali da dobijemo, ako ne zelimo da ispadnemo, imamo jos 8 utakmica do kraja, wolves kuci, gostujemo vili, kuci sa man utd, pa gostujemo blackpoolu, liverpool u gostima, pa kuci sa birmingham-om, gostujemo chelsea i kuci sa wba, 4 jake tekme do kraja od 8...evo koliko vidim na startu drugog poluvremena meto nam i pennant glupi...


Poslednji izmenio Thug dana Sub 19 Mar 2011 - 17:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:05

Pennant i...2-0!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:07

Giganti smo. Nije ni pocelo drugo, a sve odmah potonulo (ako je i bilo nekih konstruktivnih dogovora u svlacionici)

E dok napisah komentar zakucase nas ljudi ko djecu.


Poslednji izmenio Dinko dana Sub 19 Mar 2011 - 17:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:07

3:0 ovi nas pocepali...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:08

opa...evo i trećo!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:15

Nisam trener, ali staviti 3 centralna braniča pri čemu jedan ima 36 godina, a Simpsona da igra kao desno krilo. Ne razumijem. Ali stvarno.

Ameobija ne mogu da gledam. Koja komocija i nonšalancija od čovjeka (ne nogometaša).
Mislim i da se maska koju nosi srami što je na njegovoj glavi.
Ovo što pričam za njega nije samo vezano za ovu tekmu, već za cijelu sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:18

Toon4life ::
Nisam trener, ali staviti 3 centralna braniča pri čemu jedan ima 36 godina, a Simpsona da igra kao desno krilo. Ne razumijem. Ali stvarno.

Ameobija ne mogu da gledam. Koja komocija i nonšalancija od čovjeka (ne nogometaša).
Mislim i da se maska koju nosi srami što je na njegovoj glavi.
Ovo što pričam za njega nije samo vezano za ovu tekmu, već za cijelu sezonu.

Cijelu karijeru.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:29

dokle ce vise jebeni loven igrat bolje igrat s igracem manje nebi on meni ni na klupi bio
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 17:36

Mike Ashley je doveo Pardewa s namerom da ispadnemo i ove godine. No

Ako je Pardew trener, onda je Hughton dr,mr,sci fudbala!Pa mamu mu jebem debelu,unisti nam klub!I to vise i ne krije.

Ovo je pocetak kraja.Mnogo tezak raspored,ne znam kako cemo se izvuci...

Bem ti Njukasl vise. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:01

Odrzase nam ljudi lekciju. Bice tesko,ne vjerujem vise u zelju kluba da ostane u ligi, a od devetog mjesta pa do ispadanja treba samo da vezes dva poraza. Ovi dole navikli da se spasavaju u zadnji cas su se pojacali i svi dobro igraju, mi i Vila smo stvarno u opasnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:02

8 utakmica do kraja daj nam 2 pobjede da se spasimo... Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:08

Odvalili nas...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:10

treba wolvse, birmingham, blackpool da se dobije bez obzira na sve! a ostale i bod je kao kuca...i wba bi trebalo,ali videli smo sta nam uradise u prvom delu...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:10

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Alan-pardew-001
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:13

Boga mi, 4 komada. Svaka cast Alane. Poceo si za sebe da mislis da si stvarno trener. ovo ti je mera znanja!

Znao sam da je ovo jebena tekma, pa sam se molio nekom X-u ali k..c. Kad se krene na X obicno se ovako prodje.

Ne znam sta da kazem, price o opstanku smo za jedno vreme ostavili po strani i nadali se nekom viskom plasmanu (za nas visokom) medjutim nestalnost u formi nam je brzo opalila samarcinu. Pisao sam vec koliko dugo nismo vezali 2 pobede, da ne govorim o icemu ozbiljnijem. Sada smo opet u situaciji da cemo da prolazimo kroz tesku paniku do kraja sezone. Ishod: neizvesan.
4 boda razlike od nas i linijasa. Mislim da ova ekipa jako jadno igra i ovako, a sada kada dodjemo pod paniku sa pricama o must win tekmama nek nam je bog u pomoci.

Zajebano do samog kraja!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:22

Pardew prodaje maglu o mogucim dolascima na leto.Nema nista od toga,cekacemo mesec i po na nekoga,doci ce dvojica na loan(obavezno povredjeni na ne manje od 2 meseca) i neki starac od stotinu ljeta.
Ben Arfa se ne vraca,Irelandova civava je spremnija od njega samog,pedercina forsira onog starca a ne Saylora...užas.
Bolje da se mi vratimo u CC.Lepi stadioni,brz fudbal,a mi večni favoriti!
I postaćemo yo-yo ekipa kao WBA ili Wolves...Jao!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:26

pa kod nas nista ne moze jednostavno...takva nam je situacija, nema veze ovo sa formom, sve je do trenera! 90 % bodova ove sezone su Hughton-ovi, ostatak je zbog njegovog stila, a danas je to nas strucnjak promenio, i vidite sta se desilo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:42

Kako nema veze sa formom?
U 2011. smo igrali ovako:

Wigan 1:0 W,
W.Ham 5:0 W,
Sland 1:1 D,
Tottenham 1:1 D.
Fulham 0:1 L,
Arsenal 4:4 D,
B.Rovers 0:0 D,
Birmingham 0:2 W,
Bolton 1:1 D,
Evertom 1:2 L,
Stoke 0:4 L


Evo, tako nam izgleda forma! Meni to vise deluje kao igra na srecu nego postojanje bilo kakvog sistema igre. Gomila prosutih bodova.

Od mogucih 33 boda na 11 tekmi u 2011. mi smo osvojili 14 bodova. Prejadno, kako neko rece!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 18:52

Nadam se da će nekima kojima treba u klubu na vrijeme doći iz guzice u glavu.
Siguran sam da nećemo ispasti, ali još sam sigurniji da ostatak sezone neće biti nimalo kagan.
Ne znam zašto je danas Pardew eksperimentirao sa sastavom, ali mislim da se to ne radi 9 utakmica prije
kraja sezone.
Doduše, neke igrače treba promijeniti. Dokazali su više puta da ne mogu koliko god se trudili.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011 - 19:32

Ja nisam ni za sta siguran! Jako je ovo kilava druzina da bih bio siguran oko njih. Umeju da iznenade jak pozitivno ali su nestabilni u PM!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stoke city VS Newcastle united   Stoke city VS Newcastle united - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stoke city VS Newcastle united
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Stoke City - Newcastle United
» Newcastle United-Stoke City
» Newcastle United-Stoke City
» Stoke City-Newcastle United
» Man City vs Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: