Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 John Arne Riise

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 14:12

Newcastle United are believed to be targeting Roma defender John Arne Riise, who may be interested in a return to England.

The Norwegian international is being tipped for a summer move away from the Serie A side as he has just a year remaining on his contract and Roma don't want to risk losing him for nothing.
The Magpies have expressed an interest in the former Liverpool full-back as a possible replacement for Jose Enrique according to a report in Corriere dello Sport, who is ironically attracting attention of Riise's former club.
Riise joined the Italians from the Anfield outfit in the summer of 2008, having previously played for Aalesund and Monaco in the early part of his career.

U prevodu,već traže zamenu za Enriquea.Goodbye, Jose.

Ma,otići će na leto sve što vredi, sem Nolana i možda Saylora.A i Saylor mi je mnogo sumnjiv.Danas je izjavio da bi želeo da bude u NUFC do kraja karijere.
Too familiar?!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 14:33

Pa do sada se pokazalo da se Debeljko ne dvoumi puno kada se za nekoga da lova. Tako da ako padne zadovoljavajuca ponuda za Enriquea ode. Ne sumnjam uopste!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 17:10

Nece Saylor otici sigurno...a za Jose-a nisam siguran....novine nemaju sta da pisu pa kenjaju na sve strane....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 17:34

U svakom slucaju,vezano za ovu temu meni je Rise uvijek bio dobar igrac,ne odliacn ali posteno se trudio koliko moze.A ako Jose ode volio bi vise Rise-a nego nekoga ko ce doci da uzme pare i trckara po terenu ili nekog mladog nazovi perspektivnog,jer treba nam malo stabilnosti u odbrani.Rise zna praviti glupe greske ali mislim da je ok za nas 2-3 godine.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 19:18

kakav riise taj je svoje odigrao, 30 godina prestar....nek svim silama zadrze enriquea....
treba napadace kupit i mjenjat a ne dio ekipe koji je dobar....NOT
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 19:30

To bismo mi voleli ali kod debelog je sve tj svako na prodaju. Mislim da je Jose privukao dosta interesovanja-dobro je stvarno igrao-i mislim da ga je osacovao neko od velikih ili bar vecih. Tako da pa, pa!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 19:42

Nije Riise prestar,taman je.Treba mozda kupiti mladog nekog kao ovog Enriquea,trpeti da udje u formu i te stvari.Za Riisea bar znam da daje sve od sebe.Mnogo je pogresio sto je otisao iz PL u onu prokletu Romu,koj ce moj on tamo.
Ma,opet pocinjemo.Mi ovde licitiramo ko ce sve doci,a svinjina je zadnja.Tako da...ko zna ko ce nam zapasti.
A da onih 35 miliona nece biti na leto,NECE IH BITI!To je jedino sigurno. No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 21:00

Glupo je prodavati Enriquea koji je usao u stos, igra dobro, zbog Riisea ili bilo koga drugog. Razigravamo igrace, spremamo ih za druge ekipe a mi ga duvamo. Glupa politika!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 21:10

Naravno da je to glupo ali mi imamo glupog vlasnika Smile
Ne prodaje on Enriquea zbog Risea nego dovodi Risea kao zamjenu za prodanog Enriquea.
Ito da pjevamo ako njega dovede,covjek se bori uvijek i realno nas je nivo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptySre 2 Mar 2011 - 21:41

Jasno je ko zbog koga dolazi, ako uopste dolazi. Ali je idiotski da imamo odlicnog igraca a zavaljacemo ga da bismo opet nekoga skolovali i trpeli adaptaciju pa da, kada odigra jednu sezonu dobro, opet otperja.
Jasno je meni da je debelom u interesu zarada ali trebao bi da je i fudbal tu negde.


Poslednji izmenio Srki dana Pon 7 Mar 2011 - 23:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptyPon 7 Mar 2011 - 19:29

Speaking on the news that Newcastle may be interested in Riise, Alan Pardew said this today:

"It’s not true – absolutely not true."
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptyPon 7 Mar 2011 - 23:31

A Pardew se pita kao i ja sto se pitam.

Razlika izmedju nas i njega je u tome sto on sazna koga smo prodali direktno, a mi preko BBC-a. Bezi nam 10min na informaciji cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise EmptyUto 8 Mar 2011 - 16:15

Mislim da smo imali informacije prije Keegana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





John Arne Riise Empty
PočaljiNaslov: Re: John Arne Riise   John Arne Riise Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
John Arne Riise
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» John Carver asistent
» John Alder and Liam Sweeney - Rest In Peace

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: