Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Martins donio Carling Cup Birminghamu

Ići dole 
+2
Srki
NUFC CRO
6 posters
AutorPoruka
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyNed 27 Feb 2011 - 23:22

Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyNed 27 Feb 2011 - 23:28

Neka, i treba da ga zvizne pickinskom Arsenalu.
Prvi gol dao je Zigic. Lepo. Drgo mi je kad Arsenal popusi za trofej pirat
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyNed 27 Feb 2011 - 23:30

navijao sam za Birmingham,i drago mi je sto je Obafemi zabio pobedonosni...oduvek mi je bio omiljeni igrac! Obafem,Oba...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyNed 27 Feb 2011 - 23:48

sad birmingham ide u europu, a mi ako hocemo isto tako u europu trebamo biti 6. (a ne 7. da je arsenal osvojio) sto je u nasem slucaju jako tesko
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyPon 28 Feb 2011 - 9:35

U nasem slucaju to je nezamislivo.Iskreno ja ne bi volio da odemo u evropu jer bi nas u stanju u kakvom se nalazimo to kostalo jako puno.Mislim da bi igrali jako lose u PL i da bi se borili za opstanak kao Lazio,Udineze i jos mnogi klubovi koji su nenadano otisli u ligu prvaka pa naredne sezone jedva ostali.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyPon 28 Feb 2011 - 12:22

svaka cast za martinsa! volim kad nasi bivsi igraci nesto urade, da ne propadne svaki...i naravno volim sto su klosari izgubili!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu EmptyPon 28 Feb 2011 - 20:42

Ako cemo o nasim bivsim igracima onda je tu i Steven Carr, Lee Bowyer i Oba MArtins. Svi su se okitili.

Ma koja Liga Evrope i mi. Pa mi ne mozemo da sastavimo dve pobede za redom. POgledajte kada smo poslednji put to uspeli i koliko smo puta to uspevali ove sezone. Nemamo mi kontinuitet za nesto ozbiljno. Opstanak u PL, to je puna kapa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty
PočaljiNaslov: Re: Martins donio Carling Cup Birminghamu   Martins donio Carling Cup Birminghamu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Martins donio Carling Cup Birminghamu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 24 or 31...Obafemi Martins?
» Obafemi Martins 3 nedelje out
» Martins se vraca kuci (konacno)
» OBAFEMI MARTINS PRESAO U BIRMINGHAM! :(

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: