Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nicklas Bendtner u newcastleu..

Ići dole 
+5
Savic
Thug
RIOT
Dinko
swiperr
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 13:34

Alan Pardew will attempt to lure Arsenal striker Nicklas Bendtner to Newcastle United with the promise of regular first team football. The Danish international has slipped down the Gunners pecking order and has been linked with a move away from the Emirates Stadium and the Magpies boss hopes to be able to persuade him to move to St James’ Park.
Newcastle United are thought to be ready to offer up to £10m for the former giant striker and have made him the club’s number one target this summer to replace Andy Carroll, who was sold to Liverpool for £35m last month.
Pardew hopes that Newcastle United owner Mike Ashley will give him sufficient funds in the summer to help improve his squad and in particular his attacking options. Currently the club have to rely on the Leon Best, Peter Lovenkrands, Nile Ranger, Shefki Kuqi and Shola Ameobi to provide the fire-power but none of the quartet could be considered prolific marksman.
Bendtner has seen his chances at Arsenal limited with the arrival last summer of Moroccan international Marouane Chamakh who is seemingly Arsene Wenger’s second choice to Dutch international Robin Van Persie, pushing the 23 year old into third choice starter as a club that tends to play with one up front.
Nicklas Bendtner has scored 40 times for Arsenal in 145 appearances, of which 69 were coming from the bench.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 14:13

Bolje Ameobi nego ova motka koja ne zna da se okrene prema golu.Nekad bio talenat ali kao i mnogi Arsenovi igraci kad dodju u "zrele" godine ne napreduju uopste i onda ih uvale nekim levatima (citaj nama). Ako necemo dovesti nikoga ko je drasticno bolji od ovih koje imamo koja je svrha dovodjenja? Zar mora biti neko iz engleske lige.Pa uspjeli smo dovesti Tiote-a, Bassong-a i jos neke strance za male pare.Ovo sto se nudi nama u engleskoj je ono sto 10-ak klubova nece pa hajd u Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 14:42

u svakom slucaju mislim da je bolji od ameobija....cenim sto je 100 godina u klubu ali realno covek ne ume da hoda!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 14:45

Izmedju dva koja ne znaju hodati bolje onaj sto je tu oduvijek i ako nista navija za Newcastle.Ovaj je grozan,kad smo ih dobili tamo i njega uveo Arsen prije kraja znao sam da smo uzeli 3 boda.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 15:11

Igrač koga, u žestokoj konkurenciji sa Adebayor-om, Bramble-om i ostalima, ipak najviše mrzim u PL. Pička od čoveka, uvek se žali kako će da ide iz kluba ako ne dobije minutažu, onda je dobije, promaši trideset šansi i ima obraza da se dere na Fabregas-a koji mu je svih trideset puta dao fantastičnu loptu. Možda je sitnica, ali mu nikad neću zaboraviti ni kada je protiv nas u kupu, u trenutku kada se nalazio u pasivnom ofsajdu, pederski ramenom zakačio Williamson-a, onemogućivši mu da isprati akciju.

Kakav smo klub, još ćemo i da dovedemo ovo govno koje je otrov za svlačionicu i nedovoljno korisno na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 16:00

ako ovaj dodje, ja cu bataliti newcastle! slazem se sa mickom, znaci covek je djubre tesko...jos i ne ume! ameovi je nasa neznalica, ne treba nam i tudja...ameobi je bar covek za razliku od ovog...nije cesto igrao kod nas ali je cutao! i evo ga sad kad je povredjen hoce da igra jer vidi u kakvim smo govnima! Koliko je bangav, smesan ali mi je omiljeniji nego ovo djubre...

http://www.nufc.co.uk/javaImages/73/34/0,,10278~9450611,00.jpg
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 16:11

ok onda da dovodimo igrace koji su dobri ljudi a ne bitno sto ne znaju da hodaju..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 16:17

Ovako, Nicklas Bendtner je prosečan igrač. Za te pare i tu platu se može dovesti bolji. 'Nuff said.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 17:14

pa po tebi je bolje da dovodimo igrace koje vec imamo, i jos su bomba za svlacionicu...da li nam treba bojler i dyer opet? mislim da sa tim parama ako ih uopste bude bilo mozemo mnogo bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 18:16

Nicklas Bendtner u newcastleu.. 0,,10278~9450611,00

Sholaaa Ameobiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 18:36

Shola je tatko.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 19:27

bentner DRVO noouuuu.....
da da najbolje je potrosit pare na bentnera i na otpad....NEMOŽE...

cisse je bar džabe samo plaća treba, a za ovog treba i bar 8-10m ostete...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 20:40

Prosto. Da valja Arsenal bi ga zadrzao ili bi isao u neki prejebaniji klub.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 21:08

jel on zna da ugura loptu u go uopšte. Vracamo se unazad koju sezonu...........:

gledam ja tako arsenal kad govori komentator doveo arsenal nekog danca, mali razvaljuje, jede malu djecu. I cekam ja i cekam da zairga momak da ga i ja vidim jednom. Kad ono degen ne može prazan go da pogodi. Tri kontre istrcava 1 na 1 sa golmanom i ni jednom šuta u go.

Od tog dana sam bio siguran da je on govno.

bez zajebancije ljudi u 90 utakmica dao je 18 golova. Ja mislim da imamo mi svog smeca koje je mnogo bolje kao npr Ameobi. Very Happy Very Happy

edit: evo i ameobijeve statistike 227 utakmica (46 golova)
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 21:20

Ako cemo dovoditi govna,nek bar igraju dobro pa nek se i biju.Ionako ce to Barton i Nolan sve posamarati i dovesti u red Smile A da dovodimo motke koji jos i misle da su face e to je bas glupo. I jos da ih platimo 10 miliona??? Wenger pametan pa doveo onog marokanca a nama bi škart da uvali.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 21:24

Pa, on (Wenger) prodaje pa koga zajebe cyclops Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 21:54

ja ne znam da je Arsenal prodo igraca i da je taj poslije prodaje bio dobar henry, viera... i još tona
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 21:59

Viera jos i igra, ali vecina koja ode je dupe. Jebga, slicno je i sa Manchesterom. Prave igrace za svoj sistem, a ti posle ako mozes prilagodi ga svom stilu igre.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 22:08

Flamini je doduse dzaba otisao ali nema ga nigdje.
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 22:39

onda javljamo debelom da ne kupuje....salim se naravno ali mislim da nam je napadac potreban..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 23:18

Potreban je, to stoji.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyČet 24 Feb 2011 - 23:22

Srki ::
Potreban je, to stoji.
ne potreban nego potrebni, treba bar dvojicu dovest.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyPet 25 Feb 2011 - 9:42

Srki, to si u pravu za sistem.Tako smo mi doveli Smitha, koji je bio odličan šraf u mašini MU.Al kod nas je zardjao vrlo brzo... No
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyPet 25 Feb 2011 - 11:15

ameobi se vraca tek za dve nedelje..eto sanse da skupimo jos neki bod.. bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. EmptyPet 25 Feb 2011 - 12:22

@Spira

To je sto kaze onaj moj drugar, Steva (bio na turniru) Ferguson napravi igraca za Manchester ali kad ode negde drugde nista. Dok Cappello i uopset zabari kad odskoluju coveka moze da igra gde hoce, menja klubove samo tako. Jebga, sistem, skola je drugacija.

Jeste da dok igras za Manch. uzimas trofeje, sve super ali kad odes negde drugde ne mozes nista. Osakate igraca. Pa i raspali Butt je kod njih igrao onoliko i sta sve nije osvojio a u Njuki 2 stake umesto nogu ima. Naucio na sistem i ako se ne igra kako je on navikao zdravo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nicklas Bendtner u newcastleu..   Nicklas Bendtner u newcastleu.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nicklas Bendtner u newcastleu..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Raskol u newcastleu?
» Leon Best u Newcastleu???
» Lovenkrands ostaje u Newcastleu?!?
» Sylvain Marveaux u Newcastleu?
» Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: