Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Povratak N'Zogbia-e?

Ići dole 
+2
Dinko
Admin-Roby
6 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 9:06

Dali biste ga prihvatili nazad? Newcastle planira da ga vrati nazad,odlican je igrac...Oterao ga je Kinnear....al mislim da ne vredi 12 miliona funti.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 11:06

Otjerao je on sam sebe sa pricama kako zeli da ide u veci klub.Ponadalo se govance da ga trazi Arsenal pa kad je guzicom vrata zatvorio onda ga je vjerovatno agent uvalio u Wigan.Sad se opet povlaci ta prica vjerovatno od tog istog agenta.Ma boli me za N'Zogbiu da je htio ostati ostao bi,sad mislim da bi ispali jadni da ga vratimo.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 13:52

za njega je postojao interes od strane bayerna, liverpoola i jos nekih klubova....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 14:07

Da, to je on izjavljivao, da ga traže Bayern. Liverpool, pa je na kraju završio u Wigan-u i zamalo ponovo u Newcastle-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 14:50

Gigant Wigan je te godine ispred nosa maznuo maleckom Arsenal-u nedosanjani san. Arsenal ga je, inače, hteo u svakom prelaznom roku. Kad vam čovek kaže! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? EmptyNed 13 Feb 2011 - 15:45

Neka ore pop Wiganu, briga me za nejga.
Zaista nije los igrac (uvalio nam 2 komada glat), tu malo ima sta da mu se zameri, ali je zato trovac neopevani. Neces da igras za NJuku, hoces u Arsenal (Wigan-kako se cudno pise arsenal Very Happy ) e pa jebis eonda.

Slicno kao i sa Bellamyjem. Ok igrac ali lajavac i prznica, los po ekipu i odnose u istoj.

Dakle neka, hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povratak N'Zogbia-e? Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak N'Zogbia-e?   Povratak N'Zogbia-e? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povratak N'Zogbia-e?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povratak i Rob Lee-a
» Povratak Woodgate-a
» Povratak Bartona
» Povratak Robbie Eliota
» Povratak Kevin Keegana po treci put !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: