Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jeremie Aliadiere free agent

Ići dole 
+2
Dinko
NewBoy
6 posters
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 10:09

Evo Alan Pardew potvrdio da se Newcastle zanima za free agenta Aliadiere-a .. Napadac .. 27 godina ..

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_6721588,00.html

Ma sta god dadnu valja nemoze biti gori od ovih koje mi imamo ..
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 10:44

Imas 27 godina, igr'o si u Arsenalu i nemas kluba. E jadan li je takav igrac kojeg niko nece.
Osim nas naravno,firma za skupljanje sekundarnih sirovina.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 12:05

Ne znam baš Aliadera,ne sjećam se ni jedne njegove partije...
Što se tiče "skupljanja otpada",neki od toga čuda rade.Samo kad vidim jedan Villarreal koji redovito takve skuplja i čuda rade s njima.Kao da dođu u drugu mladost
Forlan,Riquelme,Jose Mari,Jon Dahl Tomasson,sad i Giuseppe Rossi.Prosto da čovjek ne povjeruje.

Kod nas propadnu i oni koji nešto vrijede...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 12:11

Jeremie Aliadiere covek je svojevremeno bio u arsenalu sa najvise staza a najmanje utakmica...igrao u borou! odatle dobio nogu i sad je free...los je i za boro koji ispada iz championshipa a ne za nas...a sto se viljareala tice, rikelime nije bio polovnjak kad je dosao! nije imao covek mesta u barsi pored holandjana...jose mari takodje! tomason je uvek i bio polovnjak! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 13:38

I Rossi nije bio otpadak. Izvini ali nije nasao mesto u Manchesteru, jebga. Treba se tamo izboriti. Mali je vazio za velikog talenta. Kod nas, naravno, nista. Ali za njega su se mnogi cudili kako ne pokazuje to sto treba tj zna.

U Villarealu ocigledno imaju sistem da mu to omoguce ili mu Spanija vise lezi. Ali on otpadak nije bio ni u najavi. A Tomasson ima staza, naigrao se taj. I kod nas, i u Holandiji, pa Milan... Nauci civek nesto po tim silnim klubovima.

Mislim da bismo mi i sa polovnjacima mogli nesto kada bismo imali trenera dobrog. Znam da ga mnogi sa foruma mrze ali Fat Sam Allardyce celu svoju karijeru vodi klubove sa budzetom smesnim, skuplja sta moze ali ima rezultat. Ume covek da uvede reda i sa "ragama"! Ne igra se fudbal samo do 25, mogu igraci jos da se iskoriste. Pa on je vratio mrtvog Anelku u fudbal. Doveo ga u Bolton kad su svi digli ruke od budale. Ovaj krenuo da trpa i utrapili ga Chelsea za debele pare. Ume Fat Sam, ume!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 14:26

"Pay as you play" i može, drugačije bi bilo suludo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 15:20

Samo neka, ako ga dovedu, obezbedi da ovaj tuzni klub ostane u ligi tj neka ubacuje golove. A kako i koliko ce da ga plate, iskreno me bas briga. Ne znam sto se mi zamaramo oko toga ko je koliko placen. Postoji valjda neka finansijska sluzba koja to radi bom


Poslednji izmenio Srki dana Sub 5 Feb 2011 - 15:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 15:26

taj je gori od svakog jednog naseg...sto bi ga dovodili?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent EmptySub 5 Feb 2011 - 15:42

Ne kazem da sam za, neka dovedu koga god hoce tj MOGU u ovom trenutku, samo da neko daje golove inace odosmo.

Samo 6 bodova smo iznad W. Hama. To je nista!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeremie Aliadiere free agent Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeremie Aliadiere free agent   Jeremie Aliadiere free agent Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeremie Aliadiere free agent
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Albert Luque free agent
» Dany Simpson predlaze pojacanje, Sol free agent again!
» Agent Pablo Aimara potvrdio da je Newcastle zainteresovan.
» Free transfers '12
» Free transfers 2014

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: