Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potrosices ti q..c

Ići dole 
+5
spira
RIOT
Savic
Serbian lassy
Srki
9 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 0:39

Provalite sto kaze "ja sam bio protiv (prodaje Carrolla) ali nisam mogao da odbijem ponudu". Haha, ovaj tripuje sam sebe da ga je neko nesto pitao!

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/newcastle_united/9383448.stm
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 10:23

Sure, Ashley got a stunning price for Carroll. And if he had reinvested some of it - any of it - in the team, maybe Newcastle fans wouldn't feel so sore.
Er, that's the tricky part. They got nothing.


...rece Oliver Holt u Mirror-u.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 12:49

Sto se tice cene za koju su ga utopili-alal vera. Ali, reinvestrianje...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 13:50

Pomišljate li da sve ovo napustite? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 15:47

Ne bih mogao ni kad bi hteo.
Sa zajebanim emocijama se igraju ovi bogataši...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 17:46

Iskreno, vise blejim na forumu jer kontaktiram sa ljudima koje sam i upoznao. A sta ce Njuka veceras uraditi nesto me i ne tangira. Sto kaze drugar: nemate sanse za Evropu (sve i da je ostao Carroll, ne zanosimo se), necete ispasti, pa sta te onda boli djoka da li cete biti 10. ili 14. Tacno se tako i osecam. Jebe se dbelom, jebe se navijacima, pa i meni pride.
Ovo je vise drugarstvo!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 18:17

I meni je vise do drugarstva, trenutno.Joj, koliko puta sam ranije dizao ruke od Njukasla,necu ni sad.Ne mogu...

Postao sam ravnodusan donekle,pogotovo sto se tice engleskih navijaca.Razocarali su me samo tako.PICKE!

Inace, ranije sam se najvise palio na tu atmosferu na St Jamesu,ono skandiranje, navijanje, pevanje...a sad posto idioti nista ne preduzimaju po pitanju
debele svinje,postali su mi nekako odvratni.

Jebao ih klub koji vodi debeli i neotesani Cockney,ciji je direktor vlasnik kazina, a trener pedercina teska i nadasve glupa ko tocilo.

Takva pasivnost po pitanju navodno voljenog kluba je, po meni, iritantna i zaprepascujuca.

Jebote, pa jel imaju ti navijaci nekoga u nadzornom odboru ili nekom drugom telu uprave pa da nesto preduzmu.

Takvi verovatno sede do svinje u kazinu i drze mu palceve...

Sramota teska...treba njima balkanska ruka, a i bogme pesnica.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 20:00

Mislim da na ostrvu atmosfera postaje kao u americi. Sve je postalo novac i sve se gleda kroz finansije. Navijaci tamo dolaze kao roboti, srecni sto imaju skupocene ulaznice da gledaju show-biznis/sportske zvezde koje su napumpane ko zna kakvim stereodima kako bi pruzili jos vecu zabavu. I onda kad pocnu da svi u glas vicu "de-fence, de-fence"... to im je vrhunac navijanja... ali vlasnici klubova su presrecni zbog toga jer tamo niko ne pomislja da menja predsednika kluba... oni tamo mogu da se izvuku i sa ludorijama tipa premeste klub iz jednog grada u drugi... sve u cilju boljeg biznisa... nadam se da jednog dana necemo doziveti da NUFC premeste u London i nazovu ga "Newcastle London-ers"... u biznisu sve je moguce...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 20:17

Savic ::
Pomišljate li da sve ovo napustite? Very Happy

Ja sam to već rekao,na temi o Carrollu...ne krijem razočaranje ovim potezom,da su i sto miliona davali za njega,ja ga dao ne bi.Lik je trebao biti budućnost ovog kluba,ovako,izgleda da se odriču vlastite budućnosti.Volimo sebe vidjeti kao veliki klub bogate tradicije,sad smo dobili više nego očiti dokaz tko smo i šta smo.Isti kurac i mi i Slaven Belupo iz Koprivnice,da ne pravim poredbu sa nekim klubom iz Srbije.Sve se svelo na pare i preživljavanje,nema se ambicije za ikakav iskorak.
Jednostavno sam ogorčen,i ne znam šta da kažem,a nešto moram reći,čisto da mi bude lakše.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 22:00

Sta cu napustiti, nisam ja birao da navijam za Newcastle, jednostavno-desilo se. Zavolio sam njih i uvijek se ponosio sto navijam za nekoga jer mi se svidja, a ne jer je prvak.Sta god da se desi mogu samo da se nerviram ali uvijek ce me interesovati,uvijek cu se nadati i nikad kao ni do sad necu previse ocekivati jer ipak najveca razocarenja dodju od pretjeranih i nerealnih ambicija. Zelim samo da nikad ne postanemo smrdljivi tim koji igra odvratno ruzno ali nekom srecom prolazi dalje.Elem da se izjasnim zvanicno, ne pomisljam da sve ovo napustim ni kad se,ako Bog da uskoro ozenim Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptySre 2 Feb 2011 - 23:47

Da se razumemo, ne mogu ja na taster da se iskljucim i da me boli kita, nema vise Njukasla.
Samo postajem ravnodusan sta i kako igraju, ne drma me trip kad pratim rezultat. Kao da gledam Liverpool-Stoke, jebe mi se sta ce biti osim ako se nisam kladio.

Naravno da sam lud za Njukaslom (u martu treba da mi stigne majica), ali ovo je neciji (ima covek ugovor, pise da je VLASNIK) klub! Tako da dok tako stvari stoje moje emocije su poprilicno apaticne.

Debeli je zajebao savkaoga moguceg koga je mogao: Allardycea (da je ostao ne bismo ispali), Shearera (sta reci, legenda kluba, Bog), Keegana (takodje Bozanstvo), Hughtona... I za sve to navijaci nista. Malo su vikali ua i 'ajmo opet na stadion. E, pa jebite se braco!

Ponovicu, ovo za Carrolla je posao veka, ne vredi ni pola te love, ali je uvreda zbog dve stvari:

1. Zna se da za te pare nece klub biti pojacan kako treba!

2. Ipak si prodao najboljeg strelca i miljenika navijaca!

Dok tako majmunise ljude tamo tj dok mu ne pokazu sta znace prazne tribine, ako treba mesecima onda je znaci svima lepo.


Poslednji izmenio Srki dana Čet 3 Feb 2011 - 12:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 0:59

bravo Srki.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 12:15

Hvala druze!

Mislim da sam samo izneo misljenje vecine onih koji vole Njuku.

A navijaci tamo treba da se stide, vise od debelog skota!!!! Sramota za klub su oni, vise nego on!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 13:16

Al' pazite šta vam kažem, nećete dugo biti ravnodušni Wink Tako sam ja probao pre par godina za Partizan, dok je bio bojkot a Partizan najgori u novijoj istoriji. Ne može, jednostavno srce ne da.

Više volimo mi naše klubove nego ti vlasnici svoje sinove!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 16:10

Ja pricam iz perspektive nekog navijaca koji je tamo.
Rekao bih "necu da ti idem na stadion, mamu ti jebem, pa makar crkao. Praticu tekmu iz paba, ali na stadion necu dok si ti(debeli gmazov) tu!", pa onda da se tako dogovore i povezu po principu ko izda-pizda. E onda bi se osetilo nesto, moralo bi se reagovati.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 16:36

Kako da vam kažem? Mislim, pratio sam i ovaj meč pomno (doduše preko streama) i nervirao se kakvi nas papani guze. Jednostavno, kada igra Newcastle, ne mogu tek tako da pratim preko teletexta, ako znam da mogu stream da nađem preko neta.

Međutim, da sam popizdeo zbog slučaja Carroll, popizdeo sam. Znate za taj osećaj, kada bi sve dali da nešto promenite, a ne možete? Da vratimo vreme u nazad ne možemo. Opet nam se desio Milner, Given i N' Zogbia, kada u poslednjim satima prelaznog roka prodajemo igrače, bez adekvatne ili nikakve zamene.

Opet se plasiraju one priče, da niti jedan igrač nije veći od kluba, i da je ponuda bila isuviše dobra da bi je odbili. Slažem se, ali pobogu, dokle više sa prodajom najboljih igrača? Ko je kriv u slučaju Carroll me zaista neinteresuje. Da li je to Ashley ili sam Carroll?, ne zanima me. Andy nije više u klubu, Ashley je još uvek u njemu i jedno je sigurno, da sam njim na čelu nema napretka.

Pre samo pola meseca sam napisao da osovina Barton - Carroll ne može jedno bez drugo. Ako ode Barton, neće imati Carroll-u ko da namešta golove. Carroll je otišao i odmah se videlo da nema ko da skoči na te Barton-ove lopte.

Letnji prelazni rok 2011: Coloccini out, Tiote out, Barton out, Nolan out, Jose Enrique out, Gutierrez out...Ostaće polovnjaci i polusvet.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c EmptyČet 3 Feb 2011 - 17:09

Pa ocigledno da tako mora. Sta ja tu mogu ili ti ili svi mi koji nismo tamo... Uostalom ja ne placan cenu pretplatne karte koja je paprena i bez ove krize tako da mene debeli samo zajebava. A njih (navijace tamo) zajebava za debele pare.

Pa braco kad vam/nam je tako lepo, sto se zalimo. Neka odu svi (i ja bi da radim taj posao otisao sa takvog u bolji klub) a oni neka pevaju i navijaju. Za drugo i nisu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potrosices ti q..c Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosices ti q..c   Potrosices ti q..c Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potrosices ti q..c
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: