Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham (H)

Ići dole 
+11
RIOT
Toon4life
Dinko
NewBoy
moody
NUFC CRO
Savic
Thug
spira
Admin-Roby
Srki
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:23

Srki ::
@NUFC CRO

Pa ne nije mu pokazao. Za Sholu je primarius fudbala a to reci sta hoces. Uostalom videlo se ko sta i koliko moze/zna.

Pa onda ga je Pardew izvadio da ga "sačuva" za teže i važnije utakmice! Very Happy Very Happy

Nego,jednostavno,kad su krenuli po izjednačenje,otvorilo se prostora prema naprijed,od prilika koje su imali Lovenkrands,Ranger i Sholin šut sa dvadesetak metara,trebali smo bar jednu iskoristiti da bi riješili utakmicu.Jebiga,nismo,i to nas je koštalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:26

Ne nego da otvori Sholi mesta za hat trick, smetao mu Best da pokaze sta ume a vidi se da je Shola kapacitet. clown

Da ne spamujem forum vise sa tobom i Sholom, zavrsicu raspravu sto se toga tice.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:27

Loven je ušao da igra na Jonasovoj poziciji, dok je Barton ušao u sredinu, a Jonas otišao desno. Time je pojačana sredina i to je to. Nema tu taktičke greške, jer nemamo drugih vežnjaka na klupi. Shvatite to. Za gol su krivi igrači. Fakat.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:27

dajte ljudi nemojte se raspravljati...shola je retard! nije ni best bolji, ali to je nasa realnost...bez carolla nista! jadni smo sa ovakvim napadom! aaaza wilemsona nemam reci kod gola! a tek za pardew-a...pa to je strasno!!! rednap je izmislio taktiku za njega! ne znam da li ste gledali aston vila-tottenham kada je u 70 min pri 2:1 mislim uveo crauca na stopera...i sacuvao gol i sve duge lopte!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:31

Ide na nerve - dve tekme uzastopno izgubis pobedu zbog gluposti!


Poslednji izmenio Srki dana Sub 22 Jan 2011 - 18:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:31

Hej vas dvojica. Sola i Best su dva najnepokretnija igraca na svijetu, i obojica su fuj, ali slazem se da dok bolje ne dodje ovo treba da se drzi kako se zna. Medjutim danas je BEst bio bolji u ono malo situacija a Sola kao Sola, godinama nas nervira.Istina da on uvijek nekih vaznih golova ali ipak je za baciti cim se uzmogne. A i Nigeriji se lose pise ako bude on igrao, mislim da su ga zovnuli da cim prije iskoriste to pravio da on promijeni reprezentaciju jer moze ima zatrebati ipak prije nego Engleskoj.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:32



Pitanje dana:

Da li bi Coloccini odbio ovu damu? Smile


Poslednji izmenio RIOT dana Sub 22 Jan 2011 - 18:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:34

a kad se sjetim samo da smo negodovalizbog jedne osobine Chris Hughton-a "trener koji voli i zna da cuva vodstvo od 1-0". pa smo vazda negodovali, daj napadni sad da ih dotucemo , eh lepi Chris
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:35

Srki ::
Ne nego da otvori Sholi mesta za hat trick, smetao mu Best da pokaze sta ume a vidi se da je Shola kapacitet. clown

Da ne spamujem forum vise sa tobom i Sholom, zavrsicu raspravu sto se toga tice.

Kakav god da je,sigurno ne bi mijenjao onog koji je bio bolji.Da ne ispadne da je Shola dobro odigrao,naravno da nije,al je pretrčao dvaput više.Svaka duga lopta prema napred,Shola ide za njom,Best iza.E tu je ta razlika.
Ovo sve drugo - isti kurac.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:38

Tottenham (H) - Page 2 Explanationa

Ova situacija nas je koštala sva tri boda. Tu je Ranger prvo trebao da padne za penal, jer ga je Dowson vukao za dres. Zatim i kad je prošao imao je dve opcije. Da doda Perch-u (koji je bio u dobroj poziciji iako je ovaj napisao da nije) ili da gurne loptu do Lovenkrands-a (koji je u odsudnom momentu prestao da trči i stao na petercu, umesto da napravi još korak - dva kako bi loptu ubacio u praznu mrežu).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:42

Dinko ::
Hej vas dvojica. Sola i Best su dva najnepokretnija igraca na svijetu, i obojica su fuj, ali slazem se da dok bolje ne dodje ovo treba da se drzi kako se zna. Medjutim danas je BEst bio bolji u ono malo situacija a Sola kao Sola, godinama nas nervira.Istina da on uvijek nekih vaznih golova ali ipak je za baciti cim se uzmogne. A i Nigeriji se lose pise ako bude on igrao, mislim da su ga zovnuli da cim prije iskoriste to pravio da on promijeni reprezentaciju jer moze ima zatrebati ipak prije nego Engleskoj.

U pravu si sto posto,Dinko!
I Best i Shola su isti profil igrača,da je po meni,ne bi ih nikad ni stavio da igraju zajedno.
Ali dve stvari po kojima se razlikuju su zalaganje i iskustvo.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:45

jebeš to sto on hoce, hocu i ja al ne znam. Iskreno gotivim Sholu baš zato što je glup, on je nešto kao maskota našeg tima. Ali iskreno u napadu ispred njeg ima red igraca : Carrol, Nolan, Lovenkrands, Best, Ranger pa i Xisco. Potroši previše dobrih lopti, da barem uputi kvalitetan šut ili tako nešto. Pa koliko puta je samo izgubio loptu tako sto je ostavio iza sebe. Lopta je za njega strano tijelo. Vidi kako Barton vodi loptu - ispred sebe je gura metar uvjek. A ameobi je drži tacno ispod sebe izmedju nogu, pa kako tako u šprint da udje. Jednostavno sa loptom ne zna, a sto se tice kretnji bez lopte tu je puno bolji, na dodir-dva da riješi situaciju zna, i mislim da tu treneri griješe što mu dozvoljavaju da vodi loptu. Malo sam banalizovao stvari, ali tako je to sa Sholom.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 18:53

Moody ::
jebeš to sto on hoce, hocu i ja al ne znam. Iskreno gotivim Sholu baš zato što je glup, on je nešto kao maskota našeg tima. Ali iskreno u napadu ispred njeg ima red igraca : Carrol, Nolan, Lovenkrands, Best, Ranger pa i Xisco. Potroši previše dobrih lopti, da barem uputi kvalitetan šut ili tako nešto. Pa koliko puta je samo izgubio loptu tako sto je ostavio iza sebe. Lopta je za njega strano tijelo. Vidi kako Barton vodi loptu - ispred sebe je gura metar uvjek. A ameobi je drži tacno ispod sebe izmedju nogu, pa kako tako u šprint da udje. Jednostavno sa loptom ne zna, a sto se tice kretnji bez lopte tu je puno bolji, na dodir-dva da riješi situaciju zna, i mislim da tu treneri griješe što mu dozvoljavaju da vodi loptu. Malo sam banalizovao stvari, ali tako je to sa Sholom.

Visoki igrači imaju visoko težište,tromiji su, i zbog toga teže kontroliraju loptu.To im i nije posao.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 19:12

Nepokretnost i debilizam je Sholin problem, zalaganje mu i nisam primetio tako da ako ga je i bilo, samo si ga ti video. Ali rekoh dosta tako da je sad stvarno dosta!

U situaciji sa slike je Nile Retard trebao da mirno gurne Lovenu a ovaj bi i tako kljakav umeo da je ubaci. Posto je sutirao ovaj je mogao da je stigne samo u korni!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 19:14

NUFC CRO ::
Visoki igrači imaju visoko težište,tromiji su, i zbog toga teže kontroliraju loptu.To im i nije posao.

Reci to Carrollu Very Happy necemo više raspravljati, o Ameobiju rasprava može biti samo kao i on : debilna
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 19:30

U celoj kenjazi niko se nije osvrnuo na Coloccinijevu topinu i potez koji je predhodio. Smekerski gol. Kao pravi napadac a ne stoper, tako ga je spakovao. Svaka mu cast! I u defanzivi je bio dobar, jako dobar ali mu je kolega Willy usrao slavlje svojim ispadom iz sistema.

Svaka cast Colo!!!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 19:42

Srki ::
Nepokretnost i debilizam je Sholin problem, zalaganje mu i nisam primetio tako da ako ga je i bilo, samo si ga ti video. Ali rekoh dosta tako da je sad stvarno dosta!

U situaciji sa slike je Nile Retard trebao da mirno gurne Lovenu a ovaj bi i tako kljakav umeo da je ubaci. Posto je sutirao ovaj je mogao da je stigne samo u korni!

Tsko si mi,otprilike,rekao i za Enriquea prije dve godine kad sam rekao da će biti dobar igrač.
Danas ti više ne pada na pamet da tako nešto kažeš.
Mislim da sam ovim sve rekao.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 20:08

Moz biti da si u pravu, ne secam se. Samo sto je Enrique tek stigao, a i mladji je od Shole, pa je i imao i prostora za napredak.

Shola se cementirao kao dupe.

Uostalom nije to samo moje misljenje. Citirao si pola ljudi sa foruma koji misle da je Shola dupe tako da ce biti da si jedan koji misli da nije!

Eto, time sam ja najzad sve rekao. I molio bih da ne pokrecemo ovu raspravu tj iskljuci me iz quote-a, dosadili smo i bogu i narodu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 20:12

tottenham mi je uz manchester united jedan od naomraženijih klubova. nek su danas izgubili 2 boda a mogli su i 3..

šteta...jer da je lovenkrands zabio bilo bi gotovo..trebao je svom snagom opaliti..njemu lopta jedva dode do gola sa 8m
šteta i za rangera, sve je dobro napravio, mozda je perch mogao doc skroz do stative a ne prestat trčat......

guthrie je bio solidan, nadam se da nije nista ozbiljno, proslu smo izgubili smitha, danas mozda njega??
osim fergusona nismo imali nijednog veznjaka na klupi....

bravo za coloccinija, igra na razini argentinske reprezentacije...i jonas je pokazao da moze na desno krilo.....samo mu fali zadnji pas, zadnji šut....
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 20:16

ok svi znamo da shola nije neki igrač. ali on je oduvijek u klubu.... stalno su u klub dolazili veliki napadači i uzimali njegovo mjesto a on je uvijek ostajao. maskota.

geordie
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 20:18

Poenta je sto glupavi Ranher uopste nije zeleo da doda loptu vec je direktno sutirao. Tesko da bi ono neko stigao. Sebicno je reagovao. Zbog gluposti njegove tada i odbrane tj Williya panjcuge kod gola smo izduvali. Sve dobro radis 90min i onda bum...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 22:20

kopirat cu moj post sa bloga :

Ja nisam vidio go, tad sam okreno da pogledam malo rukomet. I kontam ja da je collo glavom zabo iz kornera. I sacekam kraj da vidim, kad ono gledam Shearera sa afro frizurom hehe. U maniru rasnog strijelca ga je ubo. Al ce se napit veceras dobro, on i Jonas ce da pokazu mladom Enrique-u kako se pije. Nek je sa srecom
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 22:47

Zaista je zablistao kod gola. Prijem na grudi, pa onda cim telom (dok je lopta u letu) da posalje onog magarca Huttona na ispasu, i onda sutina. Prelepo je sve odradio, stvarno lep gol!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptySub 22 Jan 2011 - 23:54

Tottenham (H) - Page 2 0,,10278~9358691,00
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 EmptyNed 23 Jan 2011 - 0:46

Lepo gol zaista steta sto nam nije doneo pobedu...Tuga kako nam izmicu bodovi....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Tottenham (H)
» Tottenham (A)
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle vs Tottenham
» Tottenham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: