Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham - Newcastle

Ići dole 
+6
Alan Smith17
spira
Srki
Thug
Admin-Roby
NUFC CRO
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 16:49

Tottenham - Newcastle - Page 2 Tim-krul-main-815237818
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 16:49

Koju jebenu sreću imamo.
Nadam se da će nas ići i u drugom poluvremenu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 16:52

4 napadaca na klupi Very Happy strasno ....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 17:03

Tacno sam pomislio da je usla u gol, svi se sledili, kad ono stativa... pa druga stativa geek Ja ne znam sta je sa onim Ameobijem, covek je jedno vreme igrao odlicno, radio je sa loptom sta je hteo... kao od sale... i onda opet totalna blokada... No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 17:15

Ovaj bi sudac i mogao svirati koji prekrsaj Dawson-a nad Carroll-om.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 17:24

Tioteu nisu sve na mjestu.
Malo je divlji.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 17:46

Jebiga, primismo ih. Bale-a nije zaustavio ni Maicon kad onako krene, a ne S.Taylor, ali jebiga, Perch stvarno nije igrač za PL. Izjeba ga mali Lennon kao ništa. Lennon je ono što bi Routledge trebao da bude i što pokušava da bude. A Tiote samo skreće pažnju na sebe, budala je, sad će i njega da drže na skeneru kao Barton-a. Stvarno nije normalan, neverovatno je što mu sudija nije dao crveni karton.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 17:57

Kraj.
Iako smo izgubili 2-0, ovaj tim nije mogao više. Svi su se trudili, i nikom posebno ne mogu zameriti na, recimo, nezalaganju. Ono što nam nedostaje u odnosu na, recimo, Tottenham je kvalitet. I treba da postanemo realni što se toga tiče i da budemo svesni da ova ekipa treba "na srce" da se bori za mesto na donjem delu tabele. Jedino sa svežom, novim (skupim) igračima možemo nešto ozbiljnije da promenimo. Bilo kako bilo, momci su odigrali kako znaju i umeju i tačka. Više sreće sledeći put.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 18:03

sjebao nas usrani jevrejski klub!!!! jebo im ja mamu! PREZIREM TA GOVNA!!! Bolje da nas je Sunderland pobedio 2-0 nego ovi kreteni,malo bolje bi se osecao! Obozavam igrace poput Tiotea,Smitha i Bartona! Da sam bio na utakmici,uleteo bi sa sekirom nekom na teren da iskasapim one picke retardirane iz Tottenhama! MRSH!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 18:11

Uh,opet se necemo sloziti. Nisam video da je ikome (kod nas, za njih me boli paja) stalo do nekog rezultata danas. Imam veoma da im zamerim na zalaganju.I ne slazem se da je Tott bio bog zna kako kavlitetniji. Igrali su, Njukasl, kao mizndze najgore. Ni borbeno, ni na muda, nista. Povedemo neku kontru a oni se krecu kao da su im noge od olova. Nek se teraju u picku matreinu, kad njih bole qrac bole i mene.Zaita se nisam nervirao. Ako je njima stalo toliko koliko im je stalo onda neka ispadnu, sta cu im ja.

A Pardew tek... Ovi se setkaju po terenu, bole ih paja a on umesto da urla, da im jebe sve po spisku, sedi i gleda kao da je Cappello pa dosao da pogleda tekmu. Kao da ne igra njegov tim. Debil.

I Tottenhem je igrao jadno ali su 2 suta realizovali i to ih je izdvoilo kao bolje u ovoj bednickoj utakmici koje se za 2 dana niko nece secati.

Jadno!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 20:02

Ajde u redu sto je covek poceo sa 4-5-1 formacijom.Ali šta će ti 4 napadača na klupi od kojih trojica nisu za kurac više?Pederska kretenčina dokazuje da je ono protiv Liverpula bila sreća.A takav liverpul bi mogla i Bezanija pobediti,realno!Pardew će uništiti i ono malo što je ostalo kvaliteta.Čast izuzecima,ali ovaj tim ne bi mogao da tuče Cardiff ili QPR u Cshipu.Sa Pardewom RELEGATION BATTLE!!!U prevodu, najebali smo...A Carroll će otići samo tako,ako debelom slonu neko ponudi desetku.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 20:29

tottenham na 5 bodova do prvog mjesta....

routledge nije za prve postave nikako...najgori je zadnje 2 utakmice samo trči i to je to.

guthrie-a nije vodio..a drugih veznih ni nemamo...

kako bi volio da igra tu max gradel iz leedsa...evo zabio 8golova u championshipu s desnog krila....na vratima je reprezentacije obale bjelokosti....ne štedi nikoga ide u kost....puca svom snagom....jak kao lav....za njega su vec interes pokazali wigan i west brom...

Tottenham - Newcastle - Page 2 Max-gradel
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 20:39

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 20:40

@Spira

Kad sam ja rekao to isto za tekmu sa Liv. i kvalitet iste, kao i kvalitet oba rivala hteli su ovde na forumu da mi jebu majku.

Nismo ni tada, a ni u postalim utakmicama, nista odigrali. Samo je razlika sto nam je tada uslo par lopti a posle nista.

Nemamo mi igru nikakvu. Pardew je nula teska. Veze nema covek. Ali eto, zajebao je ljude sa tom prvom tekmom koju smo dobili veoma, veoma srecno. Ali zato sada placamo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyUto 28 Dec 2010 - 23:03

@thugz
I ja sam sad procitao taj tekst i zaprepastio se koliko on (Perch) ima osecaj da je super odradio posao. A to sto je Krul popizdeo na njega to mu je izgleda takodje ok.

Igramo kao grupa varvara koja je pustena na poljanu sa ciljem da uplasi i izlomi protivnika, a ne da ga nadmudri. A kad smo primili gol onda smo bili kao ranjena zver koja grize i rezi na sve strane bez ikakvog smisla. Startovi Tiota i Smitha su kriminalni i bez obzira koliko ih Roby podrzavao Very Happy sa takvom igrom pokazujemo samo slabost i nemoc Evil or Very Mad. Zar nismo nista naucili posle utakmice sa Boltonom kad smo zaradili suspenzije zbog slicnih glupih startova, osakatili tim, i mozda kostali Chris Hughtona njegovog posla. Chris je bar imao petlju da od pocetka utakmice igra sa 2 napadaca. Ovako Carroll prima sve batina ovog sveta bez ikakvog efekta. Pa da je i od celika on nece jos dugo moci da izdrzi takve duele. Takodje od 65 minuta imamo igraca vise a to se nije osetilo, mi ne znamo da stvorimo pritisak (ne mislim na pritisak tipa ostri startovi na svakog protivnickog igraca koji ima loptu).

Posle utakmice Pardew je bio besan sto Enrique objavljuje sve na twiteru:

Citat :
"Did he tweet it, did he?" Pardew asked reporters after the defeat.

"Players can't be giving that sort of information out. It's difficult to police - we need to make it a club policy that it has to stop."

Tottenham - Newcastle - Page 2 Tabl
Eto nas 3 boda od zone ispadanja Neutral

Tottenham - Newcastle - Page 2 85081842


Poslednji izmenio m.c.t. dana Sre 29 Dec 2010 - 9:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 1:40

Da, to sam propustio - pola sata imaju igraca manje a mi mazimo virsle.

Debeli je doveo menadzera u PM. Ne vredi trositi reci. Bice sta ce biti...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 10:14

ni debeli ni pardew ne zasluzuju ni imena da im se spomenu...oboje su pajsercine bez daljnjeg...ne znam sta je njemu u glavi, ali tako se fudbal sa igracem manje ne igra...a i uopste ko gotivi takav fudbal? sem stoke? postajemo kao i oni, samo nam jos rorry delap fali...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 13:03

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 13:11

Isključivi krivac za poraz je manager Alan Pardew, zbog ziheraške i kukavičke taktike. Sa sigurnošću vam mogu reći da bi ovakav Tottenham Chrs Hughton 'ladno pobedio.

A Tottenham ko Tottenham. Da su i primili gol, dali bi nam još dva komada. Igrali su sa pola gasa. Newcastle sa igračem više totalno bezidejan. Gotovo da nisu niti jednom pripretili golmanu Tottenham-a Gomes-u. Šetaju se bre po terenu. Ma, zabole njih što se mi nerviramo...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 13:13



cekam ben arfu jedini razlog za optimizam...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 13:17

Juče je jedno sat i po pre početka meča Jose Enrique na svom twitter-u napisao da neće igrati na lošem engleskom jeziku: “we decide is better don’t play.” To je naravno zabranjeno, jer daje mogućnost protivničkom manageru da spremi taktiku za drugog igrača.

PArdew se i na to osvrnuo: “Did he tweet it, did he?” . “Players can’t be giving that sort of information out.” “It’s difficult to police and we need to make it as a club policy that it has to stop.” “I’ll check his tweet.” Very Happy Very Happy Very Happy

Evo i Jose-ovog twitter-a:

http://twitter.com/josenufc3

# To everyone who support newcastle and support me but i dont like have people like that who speak outside here. I hope you understand Smile about 17 hours ago via ÜberTwitter

# And sorry i want to delete twetter just get me problems. I have some followers they speak after i say something on the papers.thanks about 17 hours ago via ÜberTwitter

# Who say i dont play the game for my tweet this is no true. I dont play because im injured thats all just i want the people know that about 17 hours ago via ÜberTwitter

# @stephb0208 yes im sure is ok for sunday because is just stiff nothing worse. Thanks everyone for your support 3:08 AM Dec 28th via ÜberTwitter in reply to stephb0208

# @domali yes sure 3:07 AM Dec 28th via ÜberTwitter in reply to domali

# We dont know yet the formation but sure i dont play. Is my hamstring is so stiff today but next game i can play sure is just 2 or 3days 3:04 AM Dec 28th via ÜberTwitter

# But we have to look on the next games for me. Just i hope the team play very very good today and we get something here in totenham. Come on! 2:46 AM Dec 28th via ÜberTwitter

# Sorry lads i have a test this morning and we decide is better dont play if no im in 100x100. Im so hungry because this game is nice to play
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 15:41

mislim da su sa huthonom svi bili kao sa drugom, imali su poverenja i zato su ga slusali, i funkcionisalo je! a ovog niko ne slusa, ne tangira ih sta kaze, nema autoritet, nista i zato se setaju!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 15:49

Juče je Pardew napravio katastrofalne izmene. On je promenio Jonas-a, jedinog igrača koji može da probije po boku, a u igri je ostavio Smith-a. Potpisujem da niti jednu utakmicu Premier League nećemo dobiti, kad je Smith starter.

Routledge smešan igrač. Brz a ne može da prođe svog čuvara. Nema dodavanje nikakvo, grešio je previše. Ma, ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptySre 29 Dec 2010 - 16:58

Savic ::
Juče je Pardew napravio katastrofalne izmene. On je promenio Jonas-a, jedinog igrača koji može da probije po boku, a u igri je ostavio Smith-a. Potpisujem da niti jednu utakmicu Premier League nećemo dobiti, kad je Smith starter.

Routledge smešan igrač. Brz a ne može da prođe svog čuvara. Nema dodavanje nikakvo, grešio je previše. Ma, ne znam...
pricaj ti sta oces jucer je smith bio najbolji na terenu...odradio svoj posao koji se trazio od njega. cak je cisti gol bealea sprijecio uklizivanjem u prvom poluvremenu..

SMITH REVOLUTION.....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 30 Dec 2010 - 12:01

Tottenham - Newcastle - Page 2 Facepalm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Tottenham - Newcastle 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: